ISRS Culani uruchomiło swój oddział w Krakowie. Osoby z niepełnosprawnością mogą skorzystać m.in. z prowadzonych przez stowarzyszenie zajęć pływackich.

Do udziału w zajęciach rehabilitacyjnych i cyklicznych imprezach sportowych stowarzyszenie zaprasza osoby z niesprawnością ruchową w każdym wieku, z Krakowa i okolic. Mile widziani są zarówno ci, którzy chcieliby tylko aktywnie spędzić czas, jak i tacy, którzy mają ambicje sportowe.

Zajęcia pływackie obywają się w Parku Wodnym przy ul. Dobrego Pasterza 126. Brak umiejętności pływackich nie jest żadną przeszkodą, uczestnicy zajęć mogą bowiem skorzystać z nauki pływania z instruktorem. Oprócz basenu można również korzystać z wielu innych atrakcji, m.in. masaży powietrznych i wodnych oraz leżanki do masażu całego ciała.

Zapisy i szczegółowe informacje: Grzegorz Kubis, tel.:  0604 130 873, e-mail: grzegorz@culani.org.pl.

Więcej informacji na temat stowarzyszenia i proponowanych przez nie zajęć można znaleźć pod adresem: www.culani.org.pl.