W Toruniu odbył się Finał Międzynarodowej Ligi Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych SENI Cup. Wzięło w nim udział 30 drużyn z Litwy, Łotwy, Czech, Ukrainy, Rosji i Polski. Są to zespoły, które zwyciężyły w turniejach kwalifikacyjnych organizowanych w Polsce i za granicą.
W najsilniejszej grupie A wygrała drużyna z Jaromina, w grupie B - z Riazania, w grupie C - z Lipska, w grupie D - z Miedar, a w grupie E - z Łagiewnik.

Turniej Finałowy SENI Cup został objęty honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki RP Mirosława Drzewieckiego oraz Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego. Rozgrywki zorganizowało Stowarzyszenie na Rzecz Opieki Długoterminowej i Pomocy Społecznej "Dom Pod Słońcem".





