Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Przez epidemię masz problemy z robieniem zakupów? Wypełnij ankietę w badaniu PFRON!

28.04.2020
Autor: inf. prasowa
Źródło: PFRON
Logo PFRON. Podparty kwitnący kwiatek, obok napis: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaprasza osoby z niepełnosprawnością do udziału w badaniu pt. „Problemy osób niepełnosprawnych w zaopatrywaniu się w artykuły pierwszej potrzeby w czasie epidemii”.

Celem badania jest pozyskanie wiedzy na temat potrzeb osób z niepełnosprawnością w zakresie zaopatrywania się w artykuły pierwszej potrzeby oraz sposobów radzenia sobie w realizacji zakupów w sytuacji ograniczeń w poruszaniu się i w dostępie do sklepów w związku z ogłoszonym w Polsce stanem epidemii.

Wyniki badania przyczynią się do określenia możliwych form wsparcia osób z niepełnosprawnościami w zakresie zaopatrzenia w podstawowe artykuły.

Badanie ma charakter anonimowy. Wyniki badania będą prezentowane wyłącznie w postaci zbiorczych zestawień. Autorzy badania proszą o udzielanie szczerych odpowiedzi.

Ze względu na cel badania ankieta adresowana jest w szczególności do osób z niepełnosprawnością dokonujących zakupu artykułów pierwszej potrzeby samodzielnie lub przy wsparciu rodziny albo najbliższego otoczenia (tj. do osób z niepełnosprawnością mieszkających samodzielnie lub z rodziną, opiekunami, współlokatorami).

Wypełnienie ankiety zajmie około 5 minut. Można to zrobić do 8 maja 2020 r. W razie pytań można pisać na skrzynkę mailową: badania@pfron.org.pl

Link do elektronicznej wersji ankiety dla osób z niepełnosprawnością.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

  • Bydgoszcz
    Dynia
    29.04.2020, 10:45
    Problemem jest brak sklepów online z żywnością w moim mieście. Od czasu gdy zamknęli Tesco nie mam gdzie zrobić zakupów z dostawą do domu. Ostatnio dostałam maila od Carrefoura ze moge zrobić zakupy online z odbiorem w punkcie, który znajduje się 6 przystanków tramwajem od mojego domu. Dla mnie niewykonalne. Jak na wózku zabrać sie tramwajem z takimi zakupami? Nikt nie myśli o niepełnosprawnych nie mieszkających w Warszawie czy Krakowie.
    odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Sonda

Czy chciał(a)byś zaszczepić siebie lub osobę, którą się opiekujesz, gdyby pojawiła się szczepionka przeciw COVID-19?

Biuletyn

Wspierają nas