Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Pracownik biurowy – social media

25.03.2020
Autor: Karol Pietrzak

Profil stanowiska: Branża Administracja, Obsługa klienta Wymiar Pracy Etat Forma zatrudnienia Umowa o tele-pracę 100% zdalnie cała Polska Stanowisko Praktykant / Stażysta (zdalnie) Wynagrodzenie 2600 zł brutto MIEJSCE PRACY DOSTOSOWANE DO OSÓB PORUSZAJĄCYCH SIĘ NA WÓZKACH NIE BUDYNEK CAŁKOWICIE DOSTOSOWANY DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ NIE MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ TAK Profil stanowiska: Praca na stanowisku osoby obsługującej social media, tj. Facebook, Instagram, LinkedIn oraz stronę www. Przygotowywanie treści postów, opracowanie grafik. Wstawianie postów na strony. Opcjonalnie kontakt przez telefon. Praca związana ze sporządzaniem dokumentów, z obszaru HR. Zależy nam na osobie dokładnej, zorganizowanej.

Wymagania: Wymagania: Komunikatywność w szczególności w formie pisemnej, zaangażowanie, umiejętność planowania czasu pracy. Mile widziane osoby z umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności.

Oferujemy: Oferujemy: Staż a następnie pracę na umowę o pracę.

Miejsce pracy: Miejsce pracy: W miejscu zamieszkania pracownika.

Uwagi: Uwagi: Prosimy o kontakt tylko przez adres email rekrutacja@aphr.pl Prześlij nam swoje Cv oraz klika słów o sobie.

Miejsce: Warszawa/Mazowieckie /zdalnie cała Polska

Okres publikacji: 2020-03-25 - 2020-04-24

Podpis: Karol Pietrzak

E-mail: rekrutacja@aphr.pl

Redakcja portalu nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Prawy panel

Sonda

Czego najbardziej Ci brakuje, gdy kolejne dni spędzasz w domu z powodu zagrożenia koronawirusem?

Biuletyn

Wspierają nas