Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Pracownik biurowy – obsługa klienta (messenger, mail)

25.03.2020
Autor: Karol Pietrzak

Profil stanowiska: Branża Administracja, Obsługa klienta Wymiar Pracy Etat Forma zatrudnienia Umowa o tele-pracę 100% zdalnie cała Polska Stanowisko Praktykant / Stażysta (zdalnie) Wynagrodzenie 2600 zł brutto MIEJSCE PRACY DOSTOSOWANE DO OSÓB PORUSZAJĄCYCH SIĘ NA WÓZKACH NIE BUDYNEK CAŁKOWICIE DOSTOSOWANY DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ NIE MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ TAK Profil stanowiska: Praca na stanowisku osoby obsługującej kontakt mailowy klientów naszej agencji zatrudnienia i wykonującej zadania związane z weryfikacją i kompletowaniem dokumentów np. sprawdzanie czeklisty, kontakt do klienta, celem uzupełnienia dokumentów albo wyjaśnienia informacji itp. Praca z Messenger. Opcjonalnie kontakt przez telefon. Praca związana ze sporządzaniem dokumentów, z obszaru HR. Zależy nam na osobie dokładnej, zorganizowanej.

Wymagania: Wymagania: Komunikatywność w szczególności w formie pisemnej, zaangażowanie, umiejętność planowania czasu pracy.

Oferujemy: Oferujemy: Staż a następnie pracę na umowę o pracę.

Miejsce pracy: Miejsce pracy: W miejscu zamieszkania pracownika.

Uwagi: Uwagi: Prosimy o kontakt tylko przez adres email rekrutacja@aphr.pl Prześlij nam swoje Cv oraz klika słów o sobie.

Miejsce: Warszawa/Mazowieckie /zdalnie cała Polska

Okres publikacji: 2020-03-25 - 2020-04-24

Podpis: Karol Pietrzak

E-mail: rekrutacja@aphr.pl

Redakcja portalu nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Prawy panel

Sonda

Czego najbardziej Ci brakuje, gdy kolejne dni spędzasz w domu z powodu zagrożenia koronawirusem?

Biuletyn

Wspierają nas