Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Darmowa rehabilitacja online z Fundacją Avalon!

25.03.2020
Autor: Monika

Dołączyliście do większości polskiego społeczeństwa i przyłączyliście się do akcji #zostańwdomu? Musieliście zrezygnować z rehabilitacji, która jest Wam niezbędna do codziennego funkcjonowania? Brakuje Wam ruchu i aktywności fizycznej? Fundacja Avalon wychodzi naprzeciw Waszym potrzebom i zaprasza na cykl zajęć rehabilitacyjnych online dla osób z niepełnosprawnościami!

Znajdziecie nas pod hasztagiem #aktywnizavalon lub po prostu na fanpage-ach Fundacji, gdzie będą zamieszczane wszystkie materiały i aktualne plany zajęć na każdy dzień. Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku. W programie m.in. zajęcia rehabilitacyjne, zumba, wstęp do nordic walking, treningi kondycyjno – siłowe, panel z neurologopedą, relaksacja prowadzona przez psychologa, ćwiczenia oddechowe oraz panel Q&A z fizjoterapeutą. Dodatkowo projekt Avalon Extreme proponuje zestaw online’owych treningów kondycyjno-siłowych.

Dołączcie do wirtualnej sali rehabilitacyjnej Fundacji Avalon! Więcej informacji: https://www.fundacjaavalon.pl/ https://www.facebook.com/fundacjaavalon/ https://avalonextreme.pl/  https://www.facebook.com/AvalonExtremeSports/ 

Miejsce: Warszawa

Okres publikacji: 2020-03-25 - 2020-04-24

Podpis: Monika

Telefon: 223499771

E-mail: fundacja@fundacjaavalon.pl

Komunikator: Fundacja Avalon

Redakcja portalu nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Prawy panel

Sonda

Czego najbardziej Ci brakuje, gdy kolejne dni spędzasz w domu z powodu zagrożenia koronawirusem?

Biuletyn

Wspierają nas