Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

17 marca Centrum Integracja i warszawska Izba Skarbowa pomogą rozliczyć PIT

05.03.2020
Autor: Ewa Szymczuk, fot. redakcja
kalkulator z czerwonymi przyciskami w tle niewyraźna klawiatura komputera

Jak co roku zapraszamy mieszkańców Warszawy – osoby z niepełnosprawnością oraz osoby z ich otoczenia – do Centrum Integracja, gdzie specjaliści Izby Skarbowej pomogą rozliczyć PIT.

17 marca br. specjaliści z warszawskiej Izby Skarbowej będą pomagali wypełniać zeznanie podatkowe PIT.

Zapisy osobiście w Centrum Integracja w Warszawie na ul. Dzielnej 1 lub telefonicznie pod numerem telefonu: 22 831 85 82 lub 505 602 517.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

  • Wspolne rozliczenie
    Wanda Rolirad
    05.03.2020, 22:49
    Dlaczego nie mogę rozliczyć się wspolnie z moja siostrą/62lata/ ktora jest upośledzona od urodzenia, Ja mam 74 lata ,Po śmierci naszej mamy wziełam ją do domu i prowadzimy wspolne gospodarstwo domowe.Posiada niepełnosprawność w stopniu znacznym, z tego powodu jest ubezwłasnowolniona a ja jestem jej opiekunem prawnym. Pracownicy MOPR-u, czy kuratorzy sądowi twierdzą że prowadzimy wspolne gospodarstwo domowe Tylko dla urzędu skarbowego jest inaczej. Jesteśmy we dwie we wspolnym mieszkaniu ja się nią opiekuje i nie mogę tego zrozumieć. Myślę że nie jest to odosobniona sytuacja. Należało by ja jakoś wyprostować Dlazcego ciągle tak oczywiste sprawy są niedopracowane. Proszę nam pomoc, gdyż każdy grosik jest dla nas bardzo ważny. Pozdrawiam Wanda rolirad
    odpowiedz na komentarz
Prawy panel
Partnerem działu Finanse i Ubezpieczenia jest

Sonda

Czy osoby z niepełnosprawnością wraz z opiekunami powinny być jedną z grup priorytetowych do szczepień przeciwko COVID-19?

Biuletyn

Wspierają nas