Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Wrocław: seansu filmu pt. „Tully” z napisami i audiodeskrypcją

24.02.2020
Autor: inf. pras.
informacyjne napisy o seansie filmowym. Wszystie te same informacje znajdują się w tekście

Fundacja Katarynka i Dolnośląskie Centrum Filmowe zaprasza na pokaz filmu pt. „Tully” z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących. To film obyczajowy, opowieść o matce trójki dzieci, która za namową brata decyduje się zatrudnić nianię. Opiekunka całkowicie odmienia życie rodziny.

Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully... Młoda, piękna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

Film to komediodramat, czas trwania 1 godz. 36 minut. Film z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących. Fundacja zapewnia odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji.

Bilety w cenie 6 zł można zarezerwować przez Fundację Katarynka pod adresem: rezerwacje@adapter.pl lub telefonem 507 507 129. Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie kina lub przez stronę kina.

Seans odbędzie się 3 marca 2020 (wtorek) o godz. 18.30 w kinie DCF przy ul. J. Piłsudskiego 64a we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy osoby z niepełnosprawnością wraz z opiekunami powinny być jedną z grup priorytetowych do szczepień przeciwko COVID-19?

Biuletyn

Wspierają nas