Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Centrum Integracja Gdynia zaprasza na giełdę pracy już 2 grudnia

27.11.2019
Autor: inf. prasowa
plakat na górze napis jesteś pracodawcą dowiedz się ile możesz zyskać zatrudniając nowych praconiwków pod spodem po prawej zdjęcie dziewczyny na wózku w biurze

Centrum Integracja Gdynia, Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych oraz Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych zapraszają na II Trójmiejską Giełdę Pracy i możliwości dla osób z niepełnosprawnościami 2 grudnia 2019 r. do Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku od godziny 11.

Wspólne spotkanie kandydatów z pracodawcami będzie okazją do wymiany doświadczeń oraz przedstawienia swojej oferty w zakresie zatrudnienia lub odbycia stażu w danej firmie.

W trakcie giełdy będzie możliwość skorzystania z konsultacji z ekspertem PFRON, doradcą zawodowym oraz specjalistą ds. zatrudnienia osób z niepełnosprawnością.
Spotkanie będzie okazją do pogłębienia wiedzy z zakresu rynku pracy osób z niepełnosprawnościami lub otwarcia się na nowe obszary w rekrutacji.

W ramach spotkania będzie możliwość:

 • poznania nowych wartościowych kandydatów do pracy;
 • indywidualnych konsultacji z ekspertami z zakresu rynku pracy;
 • sprawdzenia, w jaki sposób obniżyć koszty zatrudnienia w firmie, równocześnie budując wizerunek pracodawcy odpowiedzialnego społecznie;
 • uzyskania informacji, jak pozyskać dofinansowanie do zatrudnienia pracownika z niepełnosprawnością;
 • uzyskania wiedzy dotyczącej zwrotów poniesionych kosztów składki PFRON w ramach współpracy z firmami zewnętrznymi.

Wśród osób poszukujących pracy, korzystających ze wsparcia Fundacji i Stowarzyszeń organizujących wydarzenie są m.in. zdolni graficy, programiści, pracownicy biurowi, pracownicy produkcyjni i porządkowi.

Giełdę pracy organizują wspólnie: Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych oraz Centrum Integracja w Gdyni.

Patronat nad organizacją wydarzenia objęła Prezydent Miasta Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.

Spotykamy się: w poniedziałek 02.12.2019 r. od godziny 11.00 do 14.00 w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku  pl. Solidarności 1.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

 • Ktory rok? 2020 i juz informacja?
  zainteresowany
  17.01.2020, 12:22
  Ktory rok? 2020 i juz informacja?
  odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Sonda

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich? (kolejność alfabetyczna)

Biuletyn

Wspierają nas