Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Asystent osoby z niepełnosprawnością/osoby starszej

07.11.2019
Autor: SOD-JANISZEWSKI

Profil stanowiska: Agencja Zatrudnienia SOD-Janiszewski w ramach projektu „TASMAN by SOD”, skierowanego do osób z orzeczoną niepełnosprawnością, poszukuje osób na stanowisko „asystent osoby z niepełnosprawnością” oraz „asystent osoby starszej”.

Wymagania: Lubisz pomagać innym, jesteś wrażliwy na sytuację osób chorych i starszych, jesteś gotowy, by wspierać drugiego człowieka w codziennych sytuacjach? To ogłoszenie może Cię zainteresować! Poszukiwane są osoby, które posiadają doświadczenie w opiece lub chciałyby takowe zdobyć do pracy na terenie miast, takich jak: Warszawa, Wałbrzych, Sosnowiec, Piekary Śląskie, Skaryszew, Stegna (woj. pomorskie), Zamość. Przykładowe obowiązki (w zależności od doświadczenia): - pielęgnacja osób niepełnosprawnych i starszych, dbanie o ich toaletę, robienie zakupów, utrzymywanie czystości wokół chorego, zmiana pościeli – prace gospodarcze, - podawanie leków i posiłków, itp. Wymagania: - chęć do pracy, - komunikatywność, - łatwość nawiązywania kontaktu z drugim człowiekiem, empatia, - przyjazne usposobienie. Mile widziane: - doświadczenie w opiece, - osoby z wykształceniem w następujących kierunkach: opiekun osoby starszej, ratownik medyczny, pielęgniarka, asystent osoby niepełnosprawnej itp.

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie początkowe: 2500 brutto.

Miejsce pracy: Warszawa, Wałbrzych, Sosnowiec, Piekary Śląskie, Skaryszew, Stegna (woj. pomorskie), Zamość

Uwagi: Jeśli chcesz spróbować swoich sił przy pomocy drugiemu człowiekowi, wyślij swoją aplikację z dopiskiem „opiekun+miasto” pod tasman@sod-janiszewski.pl, lub dzwoń pod 661 661 275 lub 667 137 135. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a aplikacje bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę. W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następujących klauzuli w swoim CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby obecnych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Rudnickiego 8a/3, 01-858 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), TAK/NIE oraz Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Rudnickiego 8a/3, 01-858 Warszawa., zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). TAK/NIE Agencja zatrudnienia (nr licencji 17265)

Miejsce: Warszawa, Wałbrzych, Sosnowiec, Piekary Śląskie, Skaryszew, Stegna (woj. pomorskie), Zamość

Okres publikacji: 2019-11-07 - 2019-12-07

Podpis: SOD-JANISZEWSKI

Telefon: 661 661 275 lub 667 137 135

E-mail: tasman@sod-janiszewski.pl

Redakcja portalu nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Prawy panel

Sonda

Które działanie Integracji w czasie 25 lat jej istnienia było lub jest dla Ciebie najważniejsze?

Biuletyn

Wspierają nas