Przejdź do treści głównej

Pierwsza rocznica śmierci. Wspominamy Piotra Pawłowskiego

Wspominamy dziś Piotra Pawłowskiego, założyciela Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji i Fundacji Integracja, a także pierwszego redaktora naczelnego magazynu „Integracja” i portalu Niepelnosprawni.pl. 8 października mija pierwsza rocznica Jego śmierci.   
 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

 • Jesteś wciąż potrzebny!!!
  Jadwiga
  14.10.2019, 13:28
  Piotrze, jesteś wciąż potrzebny nie tylko nam , osobom z niepełnosprawnościami, ale i tzw. pełnosprawnym, by inaczej patrzyli na osoby z ograniczeniami każdego typu. Byłeś wspaniałym człowiekiem, pełnym wciąż nowych pomysłów, inicjatyw, planów na życie nie tylko swoje, ale miałeś wpływ na wiele osób w naszym kraju. Potrafiłeś mentalnie dotrzeć do różnych środowisk a szczególnie do rządzących. To, m. inn. dzięki Tobie, znacząco zmienił się klimat w samych środowiskach skupiających osoby z niepełnosprawnościami, jak i w całym polskim społeczeństwie. Nadal potrzeba nam takich ludzi. Dziękujemy Ci za wszystko to, co uczyniłeś dla naszego środowiska. Cześć Twojej Pamięci. Spoczywaj w spokoju wiecznym.
  odpowiedz na komentarz
 • Jak Tam, Piotrze?
  marek
  10.10.2019, 13:06
  Ciekawe jak odnajdujesz się Piotrze w świecie bez jakichkolwiek barier? Jak znajdziesz chwilę, to podpowiedz nam proszę jak nie zepsuć Dostępności+, jak cieszyć się z małych kroczków w dobrym kierunku, jak troski innych przedkładać ponad swoje i jak kochać, by być kochanym. Uczyń to proszę choćby w przerwie pomiędzy kolejnymi kwartami, gdy oburącz zdobywasz 3, a serie zwodów kończysz efektownymi wsadami. JESTEŚ WCIĄŻ TAK BARDZO POTRZEBNY.
  odpowiedz na komentarz

Powiązane filmy

Prawy panel

Wspierają nas