Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Kibicuj w Warszawie niesłyszącym siatkorzom do soboty 28 września

26.09.2019
Autor: inf. prasowa
grafika w języku angielskim o lidze siatkówki niesłyszących w warszawie w dniach 26-28 września

MKSN Mazowsze Warszawa serdecznie zaprasza wszystkich warszawiaków do kibicowania niesłyszącym siatkarkom i siatkarzom. Od czwartku, 26 września do soboty, 28 września, w Warszawie odbędzie się turniej VI Ligi Mistrzów Głuchych w siatkówce kobiet i mężczyzn.

Gospodarzem tego wydarzenia jest Mazowiecki Klub Sportowy Niesłyszących Mazowsze Warszawa, a gościć będziemy najlepsze europejskie drużyny. Wśród nich wystąpią polskie zespoły – MKSN Mazowsze Warszawa i Świt Wrocław w turnieju kobiet oraz ŁKSG Łódź i MKSN Mazowsze w turnieju mężczyzn.

Gorąco zapraszamy do wspierania naszych sportowców na halach:

  • OSiR Koło przy ul. Obozowej – tu rozgrywki będą się toczyć przez 3 dni. W czwartek zaczynamy o 9:00, a ostatni mecz wystartuje o 19:00. To tutaj w sobotę zostaną rozegrane najważniejsze mecze czyli o brąz i finał zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Tutaj też odbędzie się ceremonia dekoracji medalistów.
  • CRS Bielany przy ul. Lindego 20 – w tej hali rywalizować będą przede wszystkim panie. Mecze odbywać się będą również przez 3 dni.
  • WAT przy ul. Kartezjusza 1 – tutaj będzie toczyć się m.in. rywalizacja grupowa mężczyzn. W tej hali rozgrywki zagoszczą przez 2 dni – czwartek i piątek.
  • SP 11 przy ul. Keniga 20 – tylko 2 mecze odbędą się w tej hali, w sobotę. Będą to mecze o miejsca 5-8 w rywalizacji panów.

- W imieniu organizatorów VI Ligi Mistrzów Głuchych w piłce siatkowej chciałbym zaprosić kibiców do przyjścia na hale i wspierania nas. Staramy się ze wszystkich sił, żeby ten turniej był najlepszy w historii rozgrywek. Zależy nam na tym, żeby drużyny z innych państw zabrały ze sobą jak najlepsze wspomnienia z Polski, z Warszawy – mówi Tomasz Morawski, zawodnik i współorganizator imprezy.

Wstęp na wszystkie mecze jest bezpłatny. Patronat honorowy nad VI Ligą Mistrzów Głuchych w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn sprawują Prezydent m.st. Warszawy, Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Polski Związek Piłki Siatkowej.

Integracja objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Więcej informacji znajdą Państwo na oficjalnym profilu imprezy.
 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy z powodu pandemii koronawirusa miałaś/-eś problemy z dostaniem się do lekarza, szpitala lub na rehabilitację?

Biuletyn

Wspierają nas