Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

KLUB DZIECIĘCY EKO MALUCH W ROGIEDLACH

02.09.2019
Autor: Małgorzata Ofierska

SERDECZNIE ZAPRASZAMY OPIEKUNÓW, RODZICÓW DZIECI W WIEKU 1 - 3 LATA zamieszkujących Gminę Lubomino i Gminy przyległe (Dobre Miasto, Świątki, Orneta, Lidzbark Warmiński) DO NOWO URUCHAMIANEGO KLUBU DZIECIĘCEGO W ROGIEDLACH EKO MALUCH!!!

W ramach działalności Klubu Dziecięcego zapewniamy miejsca opieki dla maluchów i zróżnicowaną ofertę zawodową dla rodziców i Opiekunów!!! Przygotowujemy miejsce opieki nad dziećmi z najwyższą starannością - kompleksowo remontujemy lokal, przygotowujemy przestronne sale, miejsca rekraecji tak aby zapewnić małym podopiecznym komfortowy, twórczy pobyt i jak najlepsze warunki do rozwoju. Szesnaściorgiem podopiecznych, będą opiekowały się 4 Opiekunki. Dzieci będą przebywały w dwóch niezależnych salach, każda 45 metrowa i dostosowana do umiejętności motorycznych maluchów. Wszystkie prace remontowe, wyposażenie, zabawki mają standardy ekologiczne i atesty bezpieczeństwa. W maksymalnym stopniu oparliśmy sie na tworzywach naturalnych i procesach ekologicznych. Chcemy dawać dzieciom radość, uprzyjemniać proces rozwoju, utwierdzać w poczuciu własnej wartości i dostarczać nowych doświadczeń!

Podstawowe informacje Organizacyjne:

1. Klub dziecięcy będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 16.30

2. W ramach opieki Klub Dziecięcy zapewnia dzieciom: wyżywienie wyłącznie z surowców ekologicznych (W tym w zakresie diet pokarmowych), środki higieniczne (pieluszki, chusteczki).

3. Nie wykluczamy przyjmowania dzieci, które przyjmują leki wymagające podania w czasie pobytu w Klubie Dziecięcym

4. W czasie dnia dzieci nie oglądają bajek, telewizji. jedyną formą stosowanych multimediów jest sprzęt dźwiękowy.

5. PLANOWANA DATA ROZPOCZĘCIA OPIEKI NAD DZIEĆMI: 7.10.2019 ,

6. Odpłatność miesięczna za opiekę nad dzieckiem: opłata stała w wysokości 100 złotych miesięcznie!!!

Zasady rekrutacji:

1. Zgłoszenia dzieci do klubu dziecięcego przyjmowane będą od 4 do 16 września 2019 roku.

2. Kryteria dostępu do udziału w projekcie: 1) Opiekun dziecka należy do jednej z następujących grup: - osoba bezrobotna lub bierna zawodowo pozostająca poza rynkiem pracy ze względu na obowiązek opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, w tym osoby które przerwały karierę zawodową ze względu na urodzenie dziecka lub przebywające na urlopie wychowawczym w rozumieniu ustawy kodeks pracy, - osoba pracująca sprawująca opiekę nad dziećmi do lat 3 (w tym przebywające na urlopie macierzyńskim lub rodzicielskim). 2) zamieszkiwanie na obszarze realizacji projektu tj. Gmina Lubomino i Gminy ościenne z powiatów lidzbarskiego i olsztyńskiego.

Do projektu przyjmiemy co najmniej 7 Opiekunów, którzy poza opieką nad dzieckiem skorzystają również z oferty aktywizacji zawodowej (info w dalszej części dokumentacji). Zapewniamy również miejsca dla co najmniej 2 Opiekunów niepełnosprawnych.

Premiującymi kryteriami rekrutacyjnymi są: - dochody netto na 1 członka rodziny, - płeć (kobiety), - rodziny wielodzietne (3 i wiecej dzieci), - Opiekunowie będący osobami długotrwale bezrobotnymi lub o niskich kwalifikacjach zawodowych, - Opiekunowie z niepełnosprawnościami, - Opiekunowie zamieszkujący gminę Lubomino. Aktywizacja zawodowa - podstawowe informacje: Oferta aktywizacji zawodowej kierowana jest do Opiekunów dzieci uczęszczających do klubu dziecięcego EKO MALUCH, którzy nie pracują.

W ramach oferty proponujemy: - szkolenia zawodowe pozwalające na zdobycie nowych kwalifikacji i zawodów (to Państwo określacie jakie szkolenie Was interesuje!!!). Podczas trwania szkoleń przewidzieliśmy zwrot kosztów dojazdu i wypłatę stypendiów szkoleniowych! , - staże zawodowe u Pracodawców w wymiarze od 4 do 6 miesięcy (wraz z wypłatą stypendiów stażowych i zwrotem kosztów dojazdu), - pośrednictwo pracy, - wsparcie doradców zawodowych, psychologa. Co powinna zawierać wyprawka dla dziecka? W ramach wyprawki należy przygotować dziecku: - kapciuszki, - piżamkę, - mały ręczniczek, szczoteczkę do zębów, - worek z zapasowym ubrankiem, - worek na brudne ubranka.

CAŁA RESZTA CZEKA NA DZIECI W EKO MALUCHU!!!! Serdecznie zapraszamy!!! Regulamin rekrutacji i dokumentacja rekrutacyjna dostępne od 2 września 2019roku.

Miejsce: Rogiedle, Gmina Lubomino, powiat lidzbarski, województwo warmińsko - mazurskie

Okres publikacji: 2019-09-02 - 2019-10-02

Podpis: Małgorzata Ofierska

Telefon: 896160058

E-mail: i.sztremer@warminskizakatek.com.pl

Redakcja portalu nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Prawy panel

Sonda

Jak angażujesz się w wybory parlamentarne?

Biuletyn

Wspierają nas