Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

„Inność jest teraz w modzie”. ZEBRAblue szuka modeli z niepełnosprawnością

26.08.2019
Autor: inf. prasowa
plakat na górze napis Agencja Modeli z Niepełnosprawnością Zebrablue www.zebrablue.pl poniżej 4 djęcia modeli

Na polskim rynku pojawiła się nowa inicjatywa – ZEBRAblue – Agencja Modeli z Niepełnosprawnością, która poszukuje dla tych osób przestrzeni w reklamie. To firma powstała w oparciu o założenia społecznej odpowiedzialności biznesu (ang. CSR) – przeciwdziałająca dyskryminacji osób z niepełnosprawnością na rynku pracy.

Ten trend obecny już od kilkunastu lat na Zachodzie, zmierza do nas wielkimi krokami. W związku z faktem, iż branża modelingowa przechodzi aktualnie ogromną metamorfozę, pożądane są osoby o wyjątkowej, niespotykanej urodzie, a nawet szczególnie inne niż wszyscy. Nowo powstała Agencja daje szansę osobom z niepełnosprawnościami zaistnieć w tej branży.

Celem Agencji ZEBRAblue jest zmieniać spojrzenie na niepełnosprawność, likwidować bariery myślowe oraz szerzyć tolerancję. Jednakże przede wszystkim firma chce stworzyć nowe możliwości pracy dla osób z niepełnosprawnościami. Dzięki współpracy z Agencją firmy mają szansę wypromować swój wizerunek jako społecznie wrażliwego przedsiębiorcy.

ZEBRAblue posiada rozrastającą się bazę modeli na swojej stronie internetowej, których przybliża odbiorcom na swoim fanpage'u na Facebooku oraz na Instagramie.

Poprzez swoje działania Agencja ma nadzieję na zakontraktowanie modeli przez firmy z dowolnej branży. Sesje modeli są bezpłatne.

ZEBRAblue oferuje również możliwość zamieszczenia na swojej stronie internetowej w zakładce „Klienci” logo firm, które pragną nawiązać współpracę na zasadzie comiesięcznego abonamentu, co doskonale wpasowuje się w ramy społecznej odpowiedzialności biznesu i daje szansę wypromować wizerunek firmy jako społecznie wrażliwego przedsiębiorcy.

- Inność jest teraz w modzie – podkreślają Joanna Nowak i Joanna Paetzke, pomysłodawczynie i założycielki ZEBRAblue.

Więcej informacji i kontakt.
 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

  • Chce wziąść udzisł
    Bardzo lubię polować do zdjęć
    28.08.2019, 02:07
    Jestem bardzo zIntesiwana
    odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Sonda

Czy w Twojej miejscowości jest obiekt zasługujący na wyróżnienie w konkursie Lider Dostępności?

Biuletyn

Wspierają nas