Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Wrocław: „Florida Project” z audiodeskrypcją i napisami

23.08.2019
Autor: inf. prasowa
plakat filmu dziewczynka siedzi w wózku na zakupach trzyma go młoda kobieta z wywieszonym językiem i uśmiechem

Fundacja Katarynka i Dolnośląskie Centrum Filmowe zapraszają na pokaz filmu „Florida Project” z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących 5 września 2019 (czwartek), g. 18.30, kino DCF ul. J. Piłsudskiego 64a, Wrocław. Bilety w cenie 6 zł.

Historia sześcioletniej rozrabiaki Moonee i jej zbuntowanej matki Halley, które próbują ułożyć sobie życie w tanim motelu na obrzeżach najszczęśliwszego miejsca na świecie – Disneylandu. Film „Florida Project", dramat USA, 2017, reż. S. Baker, czas trwania 1 godz. 55 minut.

O pokazie

Film z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących. Fundacja zapewnia odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji. Osoby z niepełnosprawnościami zachęcamy do rezerwowania biletów przez Fundację Katarynka pod adresem: rezerwacje@adapter.pl lub telefonem 797 122 452.

Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie kina lub przez stronę.

„Adapter w DCF”– kultura dla wszystkich

Fundacja Katarynka i Dolnośląskie Centrum Filmowe zapraszają na pokazy filmowe z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących. W cyklu pokazujemy współczesne filmy zagraniczne. Audiodeskrypcja jest dyskretna, dostępna dla osób niewidomych przez odbiorniki ze słuchawkami, które zapewnia Fundacja. Napisy zawierają też zapis dźwięków, są adresowane dla osób niesłyszących. Pokazy są dostosowane z myślą o niewidomych i niesłyszących odbiorcach, ale są otwarte dla wszystkich.

Odbywają się raz w miesiącu o godzinie 18.30. Cena biletu jest dla wszystkich ta sama – 6 zł.

„Adapter w DCF” to pokazy bez barier, wpisujące się w ideę kultury dostępnej dla wszystkich.

Wydarzenie dofinansowane jest ze środków PFRON w dyspozycji MOPS we Wrocławiu w ramach projektu „Kultura dla wszystkich”. Partnerem pokazu jest Fundacja Mili Ludzie.
 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy Twoim zdaniem dzieci powinny wrócić do szkoły we wrześniu?

Biuletyn

Wspierają nas