Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Wsparcie z PFRON bez wizyty w urzędzie? Wypełnij ankietę i pomóż wprowadzić takie rozwiązanie!

26.06.2019
Autor: inf. prasowa, fot. sxc.hu
Okienka ankiety z zaznaczonym jednym na zielono

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaprasza do wypełnienia krótkiej, internetowej, anonimowej ankiety, dotyczącej zapotrzebowania na pomoc z PFRON bez konieczności wychodzenia z domu.

Wypełniona ankieta pomoże zbadać, jakie jest zapotrzebowanie na nowe usługi dotyczące elektronizacji i cyfryzacji wśród osób z niepełnosprawnościami i osób z ich otoczenia.

Celem anonimowej ankiety jest zebranie informacji o gotowości tych osób do korzystania z e-usług, czyli uzyskania wsparcia ze środków PFRON oraz ich rozliczenia bez wychodzenia z domu.

Wypełnienie ankiety zajmie dosłownie minutę, ale bardzo pomoże PFRON rozwijać możliwości obsługi bez wychodzenia z domu!

Komentarz

  • Dofinansowanie dla osoby niepelnosprawnej lazienki
    Anna Gala
    09.07.2019, 16:28
    W zorach odmowiono mi dofinansowania lazienki ni podajac przyczyny dlaczego . Chcialam zlozyc dokumentacje , pracownica nie przyjela , zle chodze , pojscie do biura bylo tortura dla mnie , osoba z biura nie zareagowala . Przyjsc z nowym wnioskiem na drugi rok . W tym roku zory nie pomogly ani jednej osobie . Co sie stalo z pieniedzmi na dofinansowanie . Prosze o kontrole tego osrodka

Dodaj odpowiedź na komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin
Prawy panel

Sonda

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich? (kolejność alfabetyczna)

Biuletyn

Wspierają nas