Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Wsparcie z PFRON bez wizyty w urzędzie? Wypełnij ankietę i pomóż wprowadzić takie rozwiązanie!

26.06.2019
Autor: inf. prasowa, fot. sxc.hu
Okienka ankiety z zaznaczonym jednym na zielono

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaprasza do wypełnienia krótkiej, internetowej, anonimowej ankiety, dotyczącej zapotrzebowania na pomoc z PFRON bez konieczności wychodzenia z domu.

Wypełniona ankieta pomoże zbadać, jakie jest zapotrzebowanie na nowe usługi dotyczące elektronizacji i cyfryzacji wśród osób z niepełnosprawnościami i osób z ich otoczenia.

Celem anonimowej ankiety jest zebranie informacji o gotowości tych osób do korzystania z e-usług, czyli uzyskania wsparcia ze środków PFRON oraz ich rozliczenia bez wychodzenia z domu.

Wypełnienie ankiety zajmie dosłownie minutę, ale bardzo pomoże PFRON rozwijać możliwości obsługi bez wychodzenia z domu!

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

 • Dofinansowanie dla osoby niepelnosprawnej lazienki
  Anna Gala
  09.07.2019, 16:28
  W zorach odmowiono mi dofinansowania lazienki ni podajac przyczyny dlaczego . Chcialam zlozyc dokumentacje , pracownica nie przyjela , zle chodze , pojscie do biura bylo tortura dla mnie , osoba z biura nie zareagowala . Przyjsc z nowym wnioskiem na drugi rok . W tym roku zory nie pomogly ani jednej osobie . Co sie stalo z pieniedzmi na dofinansowanie . Prosze o kontrole tego osrodka
  odpowiedz na komentarz
 • Zart?
  Ekspert
  27.06.2019, 23:29
  ... kazdy aparatczyk wie, ze dobry petent to sponiewierany petent. Przyjedzie 100 km, poczeka 3 h.... Normalny urzad by sie za glowe zlapal i zrobil euslugi bez gadania, a ten tu pyta, czy aby na 100% nie chcecie po staremu? Bo jakby co ewentualnie moze zmienimy cos....ale lepiej po staremu, prawda?
  odpowiedz na komentarz
 • Kiedy PFRON stworzy program dofinansowujacy samochód???
  Piko88
  27.06.2019, 23:15
  Program który sfinansuje zakup samochodu dla ON jest obecnie czymś najbardziej potrzebnym w dużym mieście jak i na wsi. Osoba mobilna jest wstanie dużo rzeczy sama wykonać bez potrzeby innych. Przede wszystkim jest gotowa podjąć zatrudnienie.
  odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Sonda

Czy osoby z niepełnosprawnością wraz z opiekunami powinny być jedną z grup priorytetowych do szczepień przeciwko COVID-19?

Biuletyn

Wspierają nas