Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Wrocław: pokaz filmu pt. „Planeta Singli 2” w Kinie Nowe Horyzonty

16.05.2019
Autor: inf. pras.
Dwójka głównych bohaterów z filmu Planeta singli

„Adapter – kino bez barier” zaprasza na pokaz komedii romantycznej pt. „Planeta Singli 2” z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą w rolach głównych. Film będzie wyświetlany z audiodeskrypcją i napisami 26 maja o godz. 16 w kinie Nowe Horyzonty przy ul. Kazimierza Wielkiego 19a.

Fundacja Katarynka zapewnia odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji. Osoby z niepełnosprawnościami mogą zarezerwować bilet pod adresem: rezerwacje@adapter.pl lub telefonem 797 122 452. Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie kina lub przez stronę www.kinonh.pl. Bilety w cenie 6 zł.

„Planeta Singli 2” to kontynuacja hitu, w którym zakochały się miliony widzów. Na ekran wraca para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Związek Ani i Tomka przeżywa poważny kryzys. On, showman‐celebryta, wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

ADAPTER – kino bez barier

Fundacja Katarynka i Kino Nowe Horyzonty zapraszają na cykliczne pokazy filmowe z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Filmy można oglądać co miesiąc, w niedzielę o godz. 16.00. Adapter to głos w debacie nad dostępnością kultury dla osób z niepełnosprawnościami.

Ideą pokazów jest integracja osób pełnosprawnych z osobami z niepełnosprawnościami, młodych z seniorami. Adapter to pokazy ponad granicami, gdzie wszyscy możemy poznawać współczesne kino. Audiodeskrypcja seansów jest dostępna na słuchawkach dla tych osób, które tego potrzebują. Osoby niesłyszące mają możliwość czytania napisów. Dla wszystkich cena biletu jest dla taka sama – 6 zł.

Pokaz odbywa się w ramach projektu „Kultura dla wszystkich” dofinansowanego ze środków PFRON w dyspozycji Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Co myślisz o znoszeniu kolejnych obostrzeń związanych z pandemią COVID-19?

Biuletyn

Wspierają nas