Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Twoje dzieci lubią dobre kino? Wygraj dla nich bilety na film „Łowcy czarownic”!

09.05.2019
Autor: Redakcja
Plakat filmu Łowcy czarownic. Zdjęcie przedstawia chłopca w stroju suberbohatera

17 maja do kin wchodzi film „Łowcy czarownic”, przeznaczony dla młodszej publiczności. Głównym bohaterem jest 10-latek z mózgowym porażeniem dziecięcym, jednak jego niepełnosprawność wcale nie jest głównym wątkiem! Portal Niepelnosprawni.pl objął film patronatem, dlatego dla swoich Czytelników ma do wygrania w konkursie zaproszenia do kin w Warszawie i we Wrocławiu!

Dwójka przyjaciół, nieśmiały Jovan i zadziorna Milica, postanawia odnaleźć wiedźmę i zdjąć zły urok, rzucony na tatę dziewczynki. Czy im się to uda? A może chłopca czeka jeszcze większe wyzwanie? W swoich snach jest odważnym superbohaterem, potrafiącym latać, w prawdziwym życiu – niepewnym siebie chłopcem, któremu wchodzenie po schodach sprawia trudność.

10-letni Jovan z dziecięcym porażeniem mózgowym niemal każde popołudnie spędza na rehabilitacji, trudno jest mu się pogodzić ze swoją sytuacją. Na domiar złego do jego klasy dołącza buntownicza Milica, która ma inny problem: jej rodzice się rozstali, a ojciec związał się z... wiedźmą!

Czy dwójce przyjaciół uda się ją pokonać? To wzruszająca historia o roli rodziny i o tym, jak dzięki uzdrawiającej mocy bliskości i bezgranicznej akceptacji każdy z nas może stać się superbohaterem.


Uwaga! Konkurs!

Dla Czytelników portalu Niepelnosprawni.pl dystrybutor – Stowarzyszenie Nowe Horyzonty – przekazał 15 podwójnych zaproszeń na dowolny seans filmu „Łowcy czarownic” w dniach 17 maja – 14 czerwca 2019 r. Seanse odbędą się w Kinie Muranów w Warszawie oraz w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

By zdobyć jedno z podwójnych zaproszeń, wystarczy do 23 maja 2019 r. (włącznie) wysłać na adres e-mail: konkursy@integracja.org odpowiedzi na dwa pytania:

  1. Jak pokonać wiedźmę?
  2. W którym kinie (Muranów w Warszawie czy Nowe Horyzonty we Wrocławiu) chcesz obejrzeć film?

Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone podwójnymi biletami na film „Łowcy czarownic”.

Zwycięzcy (i tylko oni) zostaną powiadomieni mailowo. Zaproszenia będą do odbioru w siedzibie redakcji portalu (dla zwycięzców z Warszawy) lub zostaną wysłane pocztą (dla wygranych z Wrocławia).

Więcej w regulaminie konkursu.

Prawy panel

Sonda

Czy w Twojej miejscowości jest obiekt zasługujący na wyróżnienie w konkursie Lider Dostępności?

Biuletyn

Wspierają nas