Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Fundacja Avalon zaprasza na konferencję o seksualności

07.05.2019
Autor: inf. prasowa
grafika z napisem #włączamywiedzę #wyłączamytabu

Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym zaprasza 11 i 12 maja 2019 r. na konferencję „SEKS ON” o seksualności i rodzicielstwie osób z niepełnosprawnością ruchową. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Konferencja odbędzie się w Golden Floor Tower przy ulicy Chłodnej 51 (32 piętro) w Warszawie.

Podczas konferencji SEKS ON #wyłączamytabu i #włączamywiedzę. Organizatorom zależy na obaleniu mitów związanych z seksualnością i rodzicielstwem osób z niepełnosprawnością ruchową w oparciu o wiedzę praktyków z tej dziedziny.

Do udziału w wydarzeniu zaproszono ekspertów, lekarzy, położne, fizjoterapeutów, psychologów i same osoby z niepełnosprawnością, które żyją w związku lub założyły rodziny i chętnie podzielą się swoim doświadczeniem. Podczas spotkania zostaną poruszone tematy: inicjacji seksualnej i seksualności osób z niepełnosprawnością ruchową, ciąży i rodzicielstwa osób z niepełnosprawnością, praw pacjenta i dostępności do specjalistycznych usług medycznych. Inicjatywę popierają Monika Kuszyńska i Anja Rubik.

Redakcje magazynu „Integracja” i portalu Niepelnosprawni.pl objęły konferencję patronatem medialnym.

Więcej informacji oraz program konferencji na stronie: www.konferencja-sekson.pl.

Polecamy także fanpage Fundacji Avalon.

 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Jak angażujesz się w wybory parlamentarne?

Biuletyn

Wspierają nas