Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Oglądaj Wielką Galę Integracji na żywo w Internecie!

01.12.2010
Autor: Filip Miłuński

Już w czwartek, 2 grudnia, odbędzie się Wielka Gala Integracji. Osoby, które nie dotrą osobiście do warszawskiej Sali Kongresowej, po raz pierwszy będą mogły zobaczyć galę na żywo dzięki relacji online w portalu www.niepelnosprawni.pl .

O godz. 18.30 na specjalnie przygotowanej podstronie serwisu rozpocznie się relacja na żywo.

W trakcie gali odbędzie się specjalny panel dyskusyjny, podczas którego reprezentujący środowisko osób z niepełnosprawnością politycy opowiedzą o zmianach czekających nas w najbliższych latach. Panel poprowadzi Jarosław Gugała, szef „Wydarzeń” telewizji Polsat.

Podczas tegorocznej Gali nastąpi rozstrzygnięcie konkursu filmowego dla dzieci i młodzieży „Warszawa Bez Barier”, zorganizowanego wspólnie z Urzędem Miasta St. Warszawy, oraz wręczenie nagród dziennikarzom, którzy w tym roku wykazali się wrażliwością na kwestie społeczne i mieli „Oczy Otwarte”. Konkurs ten organizowany jest co roku przez Integrację i Philip Morris Polska.

Ponadto przyznane zostaną honorowe medale "Przyjaciel Integracji" dla firm i instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych. Przygotowano także wiele filmów, w których przedstawione zostaną tegoroczne wydarzenia oraz znane osoby.

Galę poprowadzi Agata Młynarska. Wśród gwiazd na scenie pojawią się Krzysztof Cugowski, Urszula, zespół Vox oraz Monika Kuszyńska, była wokalistka zespołu Varius Manx, która po przerwie wraca do występów.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Co sądzisz o proponowanych przez rząd zmianach w ustawie o Solidarnościowym Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych?

Biuletyn

Wspierają nas