Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Wrocław: dostosowany film „Córka trenera” w Kinie Nowe Horyzonty

10.04.2019
Autor: inf. pras.
kadr z flmu Córka trenera: ojciec z córką

Pokaz filmu z audiodeskrypcją i napisami pt. „Córka trenera”z Jackiem Braciakiem w roli głównej odbędzie się 28 kwietnia 2019 o godz. 16 w kinie Nowe Horyzonty przy ul. Kazimierza Wielkiego 19a.

Upalne lato. Maciej Kornet podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką Wiktorią. Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym. Ona jest jego oczkiem w głowie, córeczką tatusia i jego wielką chlubą. Chciałby, aby była najlepsza. On jest dla niej całym światem. Do czasu, gdy dołącza do nich Igor, dobrze zapowiadający się zawodnik, którego Maciej Kornet zacznie trenować. Dzięki niemu Wiktoria otworzy się na nowe doznania. Pierwszy papieros, pierwszy kieliszek alkoholu, pierwsza miłość. Cała trójka wyruszy w długą podróż rozklekotanym vanem, podczas której każdy będzie chciał osiągnąć swój cel.

Film z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Fundacja zapewnia odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji. Osoby z niepełnosprawnościami zachęcamy do rezerwowania biletów przez Fundację KATARYNKA pod adresem: rezerwacje@adapter.pl lub telefonem 797 122 452. Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie kina Nowe Horyzonty lub przez stronę www.kinonh.pl. Bilety w cenie 6 zł.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Wspierają nas