Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Szukamy "Człowieka bez barier"

30.09.2010
Autor: Anna Dołęgiewicz
Źródło: IntegracjaInfo, Fot. Piotr Stanisławski

Już po raz ósmy "Integracja" szuka tych, którzy pomimo niepełnosprawności są wzorem dla innych – także osób sprawnych – i przełamują stereotyp niepełnosprawnego Polaka niezdolnego do samodzielnego życia. Przybliżamy sylwetki laureatów:

 

 

Człowiek bez barier (mp3, 2,3 MB)


Celem konkursu "Człowiek bez barier” jest promocja osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności – poruszających się na wózkach i o kulach, niesłyszących i słabosłyszących, niewidomych i niedowidzących, głuchoniewidomych, z niepełnosprawnością intelektualną, chorych przewlekle – które odniosły sukces w polityce, biznesie, działalności naukowej, sportowej, artystycznej i społecznej.

Znasz osobę z niepełnosprawnością, która może zostać laureatem konkursu? Zgłoś ją na stronie: www.czlowiekbezbarier.org.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

  • INTEGRACJA bardzo cenna inicjatywa!!!!
    staly Nick
    18.11.2010, 11:53
    ....GODNA NAJWYZSZRGO SZACUNKU I UZNANIA!!! A tak nasuwa sie pytanie: co z tymi "politykami" i pseudo tzw. rzadcami macacymi nam w glowach i naszym codziennym - nie tylko - medialnym zyciu???? Czy tu, nie ma przypadkiem potrzeby INTEGRACJI >>> chocby spoleczno - politycznej??? Juz nie mowiac o maceniu i matactwie w ukladach tak roznych jak i wierzen???
    odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Sonda

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich? (kolejność alfabetyczna)

Biuletyn

Wspierają nas