Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Wrocław: dostosowany film „Juliusz” i spotkanie z aktorem Wojciechem Mecwaldowskim

08.01.2019
Autor: inf. pras.
Mężczyzna trzyma ołówek w zębach

Cykl filmów „ADAPTER - kino bez barier” rozpoczyna się w Nowym Roku wyjątkowym pokazem! Fundacja KATARYNKA i Kino Nowe Horyzonty zapraszają na seans pt. „Juliusz” oraz spotkanie z jednym z najpopularniejszych polskich aktorów Wojciechem Mecwaldowskim w niedzielę 20 stycznia o godz. 16 we wrocławskim kinie Nowe Horyzonty.

Film z audiodeskrypcją i napisami uproszczonymi. Fundacja zapewnia odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji. 

Osoby z niepełnosprawnościami mogą rezerwować bilety przez Fundację KATARYNKA pod adresem: rezerwacje@adapter.pl lub telefonem 797 122 452. Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie kina lub przez stronę www.kinonh.pl . Bilety w cenie 6 zł. 

O czym jest film?

Film pt. „Juliusz” w reż. Aleksandra Pietrzaka to komedia. Tytułowy bohater, w którego wciela się Wojciech Mecwaldowski, to uporządkowany nauczyciel plastyki, którego głównym problemem w życiu jest ojciec - nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii - Dorota. Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą...

Wojciech Mecwaldowski: aktor telewizyjny, filmowy i teatralny. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu. Znany jest z wielu polskich filmów i seriali m.in. „Lekarze”, „Usta usta”, „Przyjaciółki”. Jest jednym z najbardziej rozpoznawanych i charakterystycznych współczesnych aktorów w Polsce.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy skorzystasz z usług asystenta osobistego w Twoim mieście/gminie?

Biuletyn

Wspierają nas