Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

DJEMBE DLA WÓZKERSÓW

04.01.2019
Autor: Marta Dudek

Fundacja Avalon wraz z Projektem Walizka zaprasza wszystkie osoby z niepełnosprawnością ruchową na wyjątkowe warsztaty gry na djembe oraz innych instrumentach perkusyjnych, z elementami wokalnymi!

Gra na djembe jest świetnym rodzajem aktywności fizycznej – zaangażuje Twoje dłonie i poprawi koordynację ruchową, a wprowadzenie dodatkowych elementów wokalnych pozwoli Ci zapanować nad oddechem. Nigdy nie grałeś na żadnym instrumencie i zastanawiasz się, czy sobie poradzisz? Nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy!

Zajęcia poprowadzi Noé Nitot - art-terapeuta w specjalności muzyka, teatr i marionetki, absolwent Institut National d’Expression, de Création, d’Art et Thérapie (INECAT) w Paryżu, członek warszawskiego zespołu Santaluzja. O sobie mówi, że jego pasją jest muzyka i spotkania z ludźmi.

Warsztaty odbędą się w piątek 18 stycznia 2019 r. o godzinie 18:30 w siedzibie Fundacji Avalon przy ul. Domaniewskiej 50a w Warszawie. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rejestrację drogą mailową: pr@fundacjaavalon.pl. Serdecznie zapraszamy!

Miejsce: Warszawa, ul. Domaniewska 50a

Okres publikacji: 2019-01-04 - 2019-02-03

Podpis: Marta Dudek

Telefon: 533 837 823

E-mail: pr@fundacjaavalon.pl

Redakcja portalu nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Prawy panel

Sonda

Dokończ zdanie: W miejscu pracy czuję się dyskryminowana/-y finansowo (płacowo) ze względu na...

Biuletyn

Wspierają nas