Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Potrzebne zmiany, by godnie żyć

02.07.2010
Autor: Anna Dołęgiewicz. Fot. www.sxc.hu
Źródło: IntegracjaInfo

Co prezydent, politycy, samorządowcy powinni zrobić dla osób z niepełnosprawnością? Na pewno prawo powinno zostać dostosowane do potrzeb osób z różnymi dysfunkcjami. Ważne jest również zauważenie odrębnych niepełnosprawności, ułatwiony dostęp do informacji. Co jeszcze? – zapytaliśmy przedstawicieli wybranych organizacji pozarządowych.

 

 

Potrzebne zmiany, by godnie żyć (mp3, 6,84 MB)

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

 • godnie żyć?
  pestek54
  17.11.2010, 18:59
  jak można godnie żyć w kraju który ma gdzieś niepełnosprawnych,niedość ze życie się nad nimi znęciło, to i nasze państwo niedba o nich,ta jałmużna jaką sie dostaje, ,,renta,, jest śmieszna w porównaniu z cenami itd,podwyżki są konkretne ale dla rządu a dla inwalidów,kpina!!!!
  odpowiedz na komentarz
 • DYSMINACJE NIEPEŁNOSPRAWYCH KRAJU PRZEZ RZĄD< SEJM?
  inwalida
  21.07.2010, 14:10
  PO 3LATACH RZĄDÓW PO-PSL DOSTAŁ DODATEK PIELEGNACYJNY PODWYSZONY TYLKO o7.00ZŁ SOBIE DALI 30-50% PODWYSZKINIE NARODOWI. JLE INWALIDÓW SWTRACIŁO PTRACE SKASOWANO SP_ÓDZIELNIE INWALIDZKIE DOSTAJE BARDZO SKROMNĄ RENTE, EMERYTURE CO CO DRUGIEGO NIESTAĆ NA WYKUP LEKÓSW TAKI DOBROBYT MAJĄ RECIŚCI> MIAŁY NASTAĆ ZŁOTE CZASYKONIEC GŁODOWYMI RACJAMI I NEDZĄ. GRECJI TEN SAM DODATEK OPIEKUNCZY WYNOSI 550 ERO UNAS WYSTARCZY NA 11 MIESIECYTAK ZDBAŁ RZĄD I POSŁOWIE OLOS LUDZI STARSZYCH, RECISTÓW, I DZIECI BARDZO CIEŻKO CHORE. POCZYNANIE POLITYKÓW PO-PSL SWADCZĄ ŻE LUDZI POKRZYWDZONYCH NIELEŻY NA SUJMIENIU CJHOĆ JESTEŚMY KRAJEM UNI CHYBA NA PAPIERZE?
  odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Sonda

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich? (kolejność alfabetyczna)

Biuletyn

Wspierają nas