Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

1200 zł za industrialną protezę ręki? Okazja trwa tylko 31 października

31.10.2018
Autor: Angela Greniuk, fot. Glaze Prosthetics
Źródło: facebook.com/glazeprosthetics
Kobieta ubrana w skórzaną kurtkę, czarną koszulkę z czerwonym nadrukiem i czarne spodnie ma czarną protezę ręki z czerwoną dłonią

Z okazji pierwszych urodzin istnienia firmy, Glaze Prosthetics zrobiła niespodziankę: 90 proc. zniżki na protezę ręki tylko 31 października. To oznacza, że zamiast 12 tys. zł możesz mieć designerską i zindywidualizowaną kończynę za... 1200 zł.

Proteza to jednak tylko część kosztów. Niezbędnym wyposażeniem jest także lej protetyczny i silikon, które nie są objęte zniżką. Ich cena zależy od potrzeb pacjenta i zakładu protetycznego. Koszt leja i silikonu pokrywa się tylko raz, przy tworzeniu pierwszej protezy Glaze Prosthetics. Przy zakupie następnej protezy – użytkownik płaci jedynie za sztuczną kończynę.

Glaze Prosthetics to nowa, innowacyjna firma w przemyśle protetycznym na polskim rynku, która oferuje designerskie protezy wykonane w druku 3D. O ich protezach pisaliśmy już na portalu Niepelnosprawni.pl.

Jak wygląda zamawianie protezy?

Na stronie firmy w wersji anglojęzycznej (brak wersji polskiej), osoba, która po raz pierwszy chce sprawić sobie przyciągającą uwagę protezę ręki, najpierw wybiera, jakiej kończyny potrzebuje – czy całego ramienia czy przedramienia. Dostępne są dwa wzory: sportowy (z ozdobnym elementem przy nadgarstku) i elegancki. Następnie protezę można samodzielnie pokolorować na komputerze. Dzięki temu użytkownik sam określa, jakie kolory będą dominować, czy dodać charakterystyczny, podkreślający osobowość dodatek, itd. Na podstawie rysunku i opisu Glaze tworzy w programie 3D wizualizację zamówionej kończyny.

W międzyczasie zainteresowany powinien umówić się i odwiedzić siedzibę Glaze Prosthetics w Krakowie, by wybrać lej protetyczny i zdjąć miarę z gipsu. Przy okazji protetycy zapisują wymiary zdrowej ręki. Są one potrzebne do dopasowania modelu ręki w programie 3D do realnych wymiarów ręki użytkownika. Następnie proteza jest drukowana na drukarce 3D, składana i... wysłana pocztą do zamawiającego.

Natomiast osoby, które chcą sprawić sobie następną rękę Glaze powinny postępować zgodnie z instrukcjami na stronie firmy, czyli wybrać: protezę ramienia lub przedramienia; wzór; dopasować kolory oraz wysłać zamówienie, od razu finalizując transakcję. Proteza zostanie wysłana na podany przez zamawiającego adres.

Uwaga! Tylko 31 października działa kod z 90 proc. zniżką – GLAZEBDAY.

Więcej informacji na fanpagu Glaze Prosthetics i pod numerem telefonu: 501 290 485.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

  • Pytanie
    Zainteresowana
    31.10.2018, 20:10
    Czyli ile wynosi całkowity koszt protezy? 12 tys to dosc niska cena . Cos nie gra. Moja proteza o wiele gorsza kosztuje spiro wiecej
    odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Sonda

Czy popierasz zakaz aborcji, gdy zachodzi duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu?

Biuletyn

Wspierają nas