Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Konkurs! Wygraj książkę „Małe wielkie rzeczy”

17.10.2018
Autor: mat. dystryb.
Okładka książki Małe wielkie rzeczy, na której oprócz czarnego tytułu na białym tle znajduje się rysunek mężczyzny na wózku z tyłu, patrzącego na ocean

Henry Fraser miał siedemnaście lat, kiedy uległ tragicznemu wypadkowi. Sparaliżowany od szyi w dół, Henry pokonał niewyobrażalne trudności, by nauczyć się nowego sposobu funkcjonowania i znów korzystać z życia. Weź udział w konkursie i wygraj jego książkę pt. „Małe wielkie rzeczy”.

W swojej książce Henry pisze o tym, jak w wyzwaniach, z którymi musiał się zmierzyć, zawsze odnajdywał jakiś dar; jak uczył się przyjmować i akceptować zły obrót spraw oraz jak doszukiwał się pozytywnych aspektów każdej sytuacji.

Filozofia życiowa Henry'ego zawiera się w streszczeniu „Każdy dzień to dobry dzień”.

Jego filozofia życiowa opiera się na założeniu, że każdy dzień może być dobry.

Małe wielkie rzeczy to przepiękna, motywująca opowieść o wdzięczności oraz o sile tkwiącej w każdym z nas – sile zdolnej pokonać największe trudności.

Henry Fraser to brytyjski artysta malujący ustami i mówca motywacyjny. Trafił na siódme miejsce w rankingu Power 100 w 2017 roku - listy najbardziej wpły­wowych osób niepełnosprawnych żyjących w Wielkiej Brytanii.

Wygraj książkę w konkursie!

Portal Niepelnosprawni.pl ma dla Czytelników dwa egzemplarze książek pt. „Małe wielkie rzeczy”, autorstwa Henry'ego Frasera, ufundowane przez wydawnictwo Insignis. By wygrać jeden z nich, wystarczy przesłać na adres e-mail: konkursy@integracja.org:

 1. Opisz krótko, z jaką barierą lub wyzwaniem ostatnio sobie poradziłeś/aś?
 2. Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.

Konkurs trwa od momentu ogłoszenia na portalu do 31 października 2018 r. włącznie.

Odpowiedzi są przyjmowane wyłącznie drogą mailową – wypowiedzi zamieszczane w komentarzach nie będą brane pod uwagę.

Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone książkami pt. „Małe wielkie rzeczy”. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu.

Więcej w regulaminie konkursu.


Zwycięzcami konkursu są Panie: Edyta K. ze Świerklan i Małgorzata S. z Chmielnika. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

 • Opisz krótko, z jaką barierą lub wyzwaniem ostatnio sobie poradziłeś/aś?
  Małgorzata
  30.10.2018, 17:14
  Mama bliźniaków (plus jednego trzyletniego) miałam problem z opieką nad nimi i karmieniem piersią. Pewnego dnia przyjechała do mnie mama i powiedziała, że powinnam karmić maluchy osobno, wtedy mamy możliwość rozpoznać ich potrzeby i pomogło. Wsparcie bliskich, rodziny pomogło mi przezwycieżyć problemy, a przede wszystkim pozytywnie nastawiło do życia, a to jest najważniejsze!
  odpowiedz na komentarz
 • Opisz krótko, z jaką barierą lub wyzwaniem ostatnio sobie poradziłeś/aś?
  Patrycja
  18.10.2018, 16:26
  Moim ostatnim osiągnięciem było rozkodowanie radia w samochodzie. Kupiliśmy nowe auto, niestety nigdzie nie byl napisany kod. Wpisywaliśmy tyle razy nieprawidłowy, aż zablokowaliśmy "na amen". Wtedy udało uruchomić mi się dodatkowe 3 próby dla serwisu i wpisałam kod, który wyskoczył mi w internecie. Zadziałało.
  odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Sonda

Co myślisz o znoszeniu kolejnych obostrzeń związanych z pandemią COVID-19?

Biuletyn

Wspierają nas