Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

„Daj piątaka na dzieciaka” już po raz piąty w Łodzi

11.04.2018
Autor: inf. pras.
Plakat promujący wydarzenie biegowe Daj Piątaka dla dzieciaka

Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” w Łodzi zaprasza do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka”! 9 czerwca ponownie kilkaset osób pobiegnie ulicami Bałut na dystansie 5 km (atest PZLA) dla podopiecznych Fundacji. Cudowna atmosfera, niezwykły doping, fantastyczne pakiety startowe z rewelacyjnymi koszulkami oraz nagrody jak co roku gwarantowane!

Start Biegu Głównego odbędzie się o godz. 17:00, biegów towarzyszących na 500 m dla osób z niepełnosprawnością „Wózki w biegu” o godz. 16:00, dla dzieci „Mały Cwaniak” o 16:15, natomiast Pikniku Rodzinnego z wieloma atrakcjami już o 14:00.

Organizowany bieg to nie tylko wyścig z czasem, to wyścig o kolorowe jutro podopiecznych Fundacji, dotkniętych mózgowym porażeniem dziecięcym i wieloma innymi zaburzeniami rozwoju.

Więcej informacji o biegu i zapisy znajdziesz na stronie dajpiataka.com.pl.

Fundacja Pomocy Dzieciom już 15 lat edukuje i rehabilituje dzieci w różnym wieku z porażeniem dziecięcym i wieloma innymi zaburzeniami rozwoju. Prowadzony jest Ośrodek „Otulinka” dla wcześniaków, Kolorowe przedszkole i Szkoła, a także Ogólnopolskie Kolorowe Centrum. Miesięcznie w naszych placówkach zapewnia się pomoc przeszło 300 dzieciom.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Wspierają nas