Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Wygraj znaczek z Igorem Sikorskim, wydany specjalnie na Igrzyska Paraolimpijskie w Pjongczangu!

15.03.2018
Autor: A. Greniuk
Na biurku leży szalik i znaczek pocztowy wraz z kopertą Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich w Pjongczangu

W dniach 9-18 marca w koreańskim Pjongczangu odbywają się XII Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie. Brązowy medal w slalomie gigancie zdobył w nich Igor Sikorski. To już ostatnia szansa na wygranie znaczka z jego sylwetką, przygotowanego specjalnie na igrzyska przez Pocztę Polską.

Wspólnie z Polskim Komitetem Paraolimpijskim przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są niezwykle atrakcyjne nagrody – zwłaszcza dla filatelistów. Wystarczy w dowolnej formie (tekst, zdjęcie, wideo) odpowiedzieć na pytanie konkursowe, by mieć możliwość wygrania szalika reprezentacji Polski, a także... unikatowego znaczka wydanego przez Pocztę Polską z okazji Igrzysk Paraolimpijskich w Pjongczangu!

W naszym konkursie paraolimpijskim do wygrania będą trzy komplety, składające się ze znaczka pocztowego wraz z kopertą z pierwszego dnia obiegu, stworzonego specjalnie na Igrzyska Paraolimpijskie w Pjongczangu przez Pocztę Polską, a także szalików z logiem Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

Więcej informacji na stronie internetowej poświęconej konkursowi.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czas pracy osoby z niepełnosprawnością nie może przekraczać 8 godzin na dobę, a przy stopniu znacznym lub umiarkowanym – 7 godzin. Czy słusznie nie stosuje się tych zasad m.in. do osób zatrudnionych w ochronie?

Biuletyn

Wspierają nas