Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

„Obgadywanie świata” – książka Jurka Owsiaka do wygrania w konkursie!

11.01.2018
Autor: redakcja/mat. dytryb.
okladka książki Obgadywanie świata: na środku Jurek Owsiak na pomarańczowym tle, wyżej tytuł książki

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w niedzielę 14 stycznia 2018 roku, a zebrane środki zostaną przeznaczone na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. Z okazji jednej z największych charytatywnych imprez w Polsce, Czytelnicy portalu mogą wygrać książkę Jurka Owsiaka pt. „Obgadywanie świata”. Weź udział w konkursie – odpowiedz na proste pytanie i wygraj!

Jurka Owsiaka nie trzeba nikomu przedstawiać. Założyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i organizator Przystanku Woodstock po raz pierwszy w książce pt. „Obgadywanie świata” opisał swoje życie, podróże i przygody!

Zawsze był w trasie. Kiedyś przejechał autostopem ludową ojczyznę od Tatr po Bałtyk. Potem wyruszył przed siebie, taszcząc kamerę – a wszystko po to, by pokazywać ciekawskim telewidzom dalekie kraje. Dotarł nie tylko do Wietnamu, afrykańskiej dżungli czy Himalajów – objechał cały świat!

W charakterystycznym dla siebie stylu, ze swadą i z (nie zawsze) lekkim dowcipem Jurek Owsiak zdradza, dlaczego postanowił przenieść do Polski festiwal Woodstock, przyznaje się do przemytu wódki przez libijską granicę (w butelkach po polskiej mineralnej!), a poszukiwaczom egzotycznych smaków ze spokojem wyjaśnia, co może stać się z człowiekiem po spożyciu białego jedzenia w Indiach (nie zgadniecie!).

To książka, z którą – skręcając się ze śmiechu – ruszycie w podróż z Jurkiem Owsiakiem.

Wygraj książkę w konkursie!

Portal Niepelnosprawni.pl ma dla Czytelników dwa egzemplarze książki pt. „Obgadywanie świata”, autorstwa Jerzego Owsiaka, ufundowane przez Wydawnictwo Znak. By wygrać jeden z nich, wystarczy przesłać na adres e-mail: konkursy@integracja.org:

  1. Napisz krótko o swoich doświadczeniach z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.
  2. Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.

Konkurs trwa od momentu ogłoszenia na portalu do 25 stycznia 2018 r. włącznie. Odpowiedzi są przyjmowane wyłącznie drogą mailową – wypowiedzi zamieszczane w komentarzach nie będą brane pod uwagę. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone książkami „Obgadywanie świata”.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu.

Więcej w regulaminie konkursu.

Wyniki

Dwa egzemplarze książki pt. „Obgadywanie świata”, autorstwa Jerzego Owsiaka zdobyły Panie: Agnieszka Z. z Wrocławia i Marta E. z Kołobrzegu. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Co myślisz o znoszeniu kolejnych obostrzeń związanych z pandemią COVID-19?

Biuletyn

Wspierają nas