Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Konkurs! Wygraj bilety na wyjątkowe wydarzenie – 3. edycję „Życia Bez Ograniczeń”!

13.10.2017
Autor: Redakcja
Angelika Chrapkiewicz-Gądek i inni prelegenci na tle wypełnionej sali

Niesamowite emocje, historie i występy artystyczne – to wszystko w jednym miejscu i czasie! Poczuj siłę, żeby dokonać niemożliwego i przełamać bariery! Życia Bez Ograniczeń nie trzeba nikomu przedstawiać, tam trzeba po prostu być!

28 i 29 października 2017 r. w Warszawie po raz trzeci w Polsce odbędzie się widowisko motywacyjno-artystyczne – „Życie Bez Ograniczeń 3”. Będzie to doskonała okazja, by dać się zainspirować prawdziwej plejadzie mówców motywacyjnych z całego świata. Wśród nich m.in. Dean Karnazes, Kamila Rowińska, Allan Kleynhans, Iwona Guzowska i Angelika Chrapkiewicz-Gądek.

„Od ponad trzech lat udowadniamy, że to wydarzenie jest niezwykłą przygodą także dla nas – Organizatorów – czytamy na stronie internetowej „Życia Bez Ograniczeń”. – To święto nasze i całego świata, w trakcie którego dążymy do tego, by Cię zainspirować, rozbawić, pozytywnie zaskoczyć, za każdym razem tworząc coś nowego. Tak będzie i tym razem. (...) Do projektu zaprosiliśmy prawdziwych Gigantów Życia, którzy swoim przykładem pokażą Ci, jak możesz doświadczać jeszcze więcej dobra w swoim życiu. Tym razem wystąpią ludzie z różnych zakątków świata. Będą wśród niej liderzy z Polski, Brazylii, Stanów Zjednoczonych i wielu innych krajów.

Pragniemy spotkać się z Tobą już 28-29 X 2017 r. w Hali MT Polska w Warszawie i dokonać niemożliwego! Pragniemy, aby ta wyjątkowa historia stała się również podstawą wyjątkowego widowiska artystycznego – tańca, muzyki i śpiewu, które pobudzą wszystkie zmysły i dadzą Ci energię do przezwyciężenia swoich ograniczeń. Mamy marzenie, aby dać szansę Polakom na cudowne chwile, które będą niezwykłą inspiracją do zmian na kolejne pokolenia. Wierzymy, że postawa, jaką zaprezentują prelegenci będzie wyjątkowym preludium do kształtowania takich wartości, jak miłość, wiara, człowieczeństwo wśród ludzi.”

Do wygrania podwójne bilety!

Portal Niepelnosprawni.pl, który wspólnie z magazynem „Integracja” objął to wydarzenie patronatem medialnym, ma dla Czytelników trzy zestawy po dwa bilety w strefie GOLD, ufundowane przez organizatora wydarzenia.

By wygrać jeden z zestawów, wystarczy:

  • przesłać na adres e-mail: konkursy@integracja.org
    lub
  • zamieścić na profilu Integracji w serwisie Facebook – w komentarzu pod informacją o konkursie

odpowiedź na pytanie:

Czym dla Ciebie jest życie bez ograniczeń?

Konkurs trwa od momentu jego ogłoszenia na portalu Niepelnosprawni.pl do 20 października 2017 r. (piątek) do godz. 12:00.

Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone jednym z trzech zestawów podwójnych biletów w strefie GOLD na wydarzenie pod nazwą „Życie Bez Ograniczeń”.

Prócz członków redakcji portalu Niepelnosprawni.pl i magazynu „Integracja” wyjątkowym członkiem jury konkursu jest Angelika Chrapkiewicz-Gądek.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu.

Więcej w regulaminie konkursu.

Dodatkowo 10 proc. zniżki na bilety

Jest też dobra wiadomość dla osób, którym nie uda się wygrać biletów w konkursie. Dodatkowo, dla Czytelników portalu Niepelnosprawni.pl i magazynu „Integracja” organizator przygotował specjalny kod rabatowy, oznaczający 10 proc. zniżki na bilety.

Kod rabatowy to: ZBO2017, a wykorzystać go można wchodząc na stronę organizatora 3. Edycji „Życia Bez Ograniczeń”.

Prawy panel

Sonda

Co myślisz o znoszeniu kolejnych obostrzeń związanych z pandemią COVID-19?

Biuletyn

Wspierają nas