Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Konkurs! Wygraj książkę „Jak pokochać centra handlowe”

12.10.2017
Autor: mat. dystrybutora
Na okładce książki Jak pokochać centra handlowe, znajduje się grafika w stylu malarskim: kobieta siedzi w pociągu lub poczekalni. Jest przechylona do przodu, łokcie na kolanach, dłonią podpiera schyloną w dół głowę

Mieszkanka przedmieść Warszawy. Przedstawicielka pokolenia umów śmieciowych. Bywalczyni supermarketów. Młoda żona i wkrótce matka. Nikt nie przygotował jej na to, co ją czeka – gigantycznej zmiany trzeba doświadczyć na własnej skórze. Weź udział w konkursie i wygraj książkę Natalii Fiedorczuk-Cieślak pt. „Jak pokochać centra handlowe”.

Kiedy zostajesz matką, tracisz coś bardzo ważnego. Nieograniczoną wolność, przedciążowe ciało, ale również czas, który staje się towarem luksusowym. Przygniata cię nagła lawina odpowiedzialności. Można uciekać w perfekcjonizm i wyśrubowane standardy matki z okładek pism parentingowych. Można też, w obliczu tej zmiany, coraz głębiej zapadać się w sobie.

Książka Natalii Fiedorczuk jest jej hipnotyzującym debiutem. To wyciągnięcie na światło dzienne pytań o rodzicielstwo, których nie mamy ochoty ani odwagi sobie zadać. Opowieść o kobiecym doświadczeniu, jakiej w Polsce jeszcze nie było – bezkompromisowa, mądra, do bólu prawdziwa.

„Opisanie nieopisanego i uniwersalnego jest prawdziwym zadaniem literatury i to zadanie zostało tu spełnione z wielkim kunsztem”

Małgorzata Halber

Wygraj książkę w konkursie!

Portal Niepelnosprawni.pl ma dla Czytelników dwa egzemplarze książki pt. „Jak pokochać centra handlowe”, autorstwa Natalii Fiedorczuk-Cieślak, ufundowane przez Wydawnictwo Wielka Litera. By wygrać jeden z nich, wystarczy przesłać na adres e-mail: konkursy@integracja.org:

  1. Co Twoim zdaniem jest najtrudniejsze w byciu rodzicem?
  2. Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.

Konkurs trwa od momentu ogłoszenia na portalu do 26 października 2017 r. włącznie. Odpowiedzi są przyjmowane wyłącznie drogą mailową – wypowiedzi zamieszczane w komentarzach nie będą brane pod uwagę.

Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone książkami pt. „Jak pokochać centra handlowe”.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu.

Więcej w regulaminie konkursu.


Zwycięzcami konkursu zostały p. Dagmara M. z Gniezna i p. Anna K. ze Sławkowa. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy w Kościele katolickim osoba z niepełnosprawnością powinna mieć możliwość zostać księdzem lub zakonnikiem/zakonnicą?

Biuletyn

Wspierają nas