Przejdź do treści głównej

Szukanie pracownika. Jak robić to właściwie? [WIDEO]

„Szukanie pracownika” to pierwszy odcinek kompendium wiedzy pt. „Dobre i złe praktyki. Zatrudnianie osób z niepełnosprawnością”, zrealizowanego przez Integrację przy wsparciu Fundacji PZU. W naszych materiałach prosto, jasno i z humorem wyjaśniamy oraz uzasadniamy, jakie rozwiązania w kwestii zatrudniania kandydatów z niepełnosprawnością są najlepsze. Warto to zobaczyć!


Filmy powstały w ramach projektu „Sprawni w pracy 2.0”, którego głównym działaniem jest prowadzenie unikalnego serwisu rekrutacyjnego. „Sprawniwpracy.pl” to platforma internetowa łącząca kandydatów z niepełnosprawnością i pracodawców, na której jedni i drudzy znajdą informacje i narzędzia potrzebne do rozwoju kariery. Wsparcie rozwoju zawodowego osób z niepełnosprawnością jest realizowane m.in. przez poradnictwo online, publikację filmów edukacyjnych oraz artykułów specjalistycznych.

Projekt jest współfinansowany ze środków Fundacji PZU oraz PFRON.

Więcej na Integracja.tv na YouTube.com.

 

 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

  • zrobiliscie sobie film reklamowy
    Marta
    24.08.2017, 10:01
    Przecież to żaden film pomocniczy (poziom "rekrutera" jest doprawdy żenujący i nieprawdziwy i mało zabawny) a zwykły filmik reklamowy Integracji (podawane są wyłącznie strony tej organizacji i tylko jej logo przy tekście "są organizacje pozarządowe..." . Ot, taka sobie reklamówka.
    odpowiedz na komentarz

Powiązane filmy

Prawy panel

Wspierają nas