Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Dołącz do nas w mediach społecznościowych

30.03.2017
Autor: Angela Greniuk, fot. licencja Creative Commons (Attribution 3.0 Unported); połączone symbole w jeden obrazek - redakcja
złączone symbole facebook, twitter, instagram, youtube

Instagram, YouTube, Twitter i Facebook – to platformy, na których możecie nas znaleźć! Każda z nich dzieli się z Wami różnymi informacjami. Jakimi? Sprawdźcie sami!

Najnowszy profil Integracji znajduje się na Instagramie pod nazwą @fundacjaintegracja, gdzie jesteśmy prawie od dwóch miesięcy. Publikujemy tam zdjęcia i krótkie filmiki z życia naszej organizacji. Często są to sytuacje „od kuchni”, o których wie jedynie grono osób wtajemniczonych. Pokazujemy, gdzie czasami bywamy i jak pracujemy. To konto zdecydowanie prezentuje „ludzką twarz” organizacji z ponad 20-letnim doświadczeniem, dlatego... prowadzone jest z przymrużeniem oka.

Instagram Integracji

Integracja.tv to nasz kanał na YouTube.com. Niedawno został zaktualizowany i odświeżony. Przeróżne felietony, sylwetki, prowokacje, sondy, kampanie, najważniejsze wydarzenia Integracji oraz odcinki „Misja Integracja” – na razie prawie 150 filmików znajdziecie w uporządkowanych playlistach na naszym kanale. Zachęcamy do subskrypcji, bo... będzie się działo!

Kanał YouTube Integracji

Twitter – to przede wszystkim nasz kanał informacyjny, ale także dobry sposób na pozyskiwanie tematów do artykułów na portal Niepelnosprawni.pl oraz do magazynu Integracja. Oprócz tego, to jeden z najszybszych sposobów komunikacji z Czytelnikami i ekspertami, którzy często podsyłają nam wartościowe tematy. Dołącz do niemal 1400 obserwujących @Niepe_pl na Twitterze.

Twitter Integracji

Największą popularnością w mediach społecznościowych cieszy się nasz fanpage na Facebooku – mamy ponad 13 tys. fanów! Dzielimy się tam informacjami na różne tematy związane z niepełnosprawnością – od poważnych spraw, jak zasiłki, ulgi, praca, przez promocję dostępności, do rozrywki: kultury, kampanii, lifestyle. Profil cieszy się dużą popularnością zarówni wśród osoby z niepełnosprawnością, jak i – coraz bardziej – wśród osób pełnosprawnych.

Teraz możesz być z nami na bieżąco. Bądźmy w kontakcie!

Facebook Integracji

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czas pracy osoby z niepełnosprawnością nie może przekraczać 8 godzin na dobę, a przy stopniu znacznym lub umiarkowanym – 7 godzin. Czy słusznie nie stosuje się tych zasad m.in. do osób zatrudnionych w ochronie?

Biuletyn

Wspierają nas