Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Wygraj książkę kucharską „Gotujemy!”

09.03.2017
Autor: Angela Greniuk, fot. Mateusz Różański
okładka książki kucharskiej Gotujemy z uczestnikami warsztatów kucharskich

Niedawno pisaliśmy o książce kucharskiej dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Publikacja pt. „Gotujemy!” powstała po warsztatach nt. zdrowego żywienia. W związku z zainteresowaniem Czytelników portalu Niepelnosprawni.pl książka ta, dzięki uprzejmości autorki, Ewy Dygaszewicz, jest do wygrania w naszym konkursie!

Książka powstała po półrocznych warsztatach kulinarnych ze zdrowego żywienia dla osób z różnymi niepełnosprawnościami, które prowadziła Ewa Dygaszewicz, dietetyczka z cukrzycą typu 1. Publikacja zawiera przepisy ze szkolenia.

Więcej na temat książki kucharskiej dla osób z niepełnosprawnością intelektualną można przeczytać na portalu Niepelnosprawni.pl.

Konkurs! Wygraj książkę „Gotujemy!”

Portal Niepelnosprawni.pl ma dla Czytelników trzy egzemplarze książki „Gotujemy!”, autorstwa Ewa Dygaszewicz. By wygrać jeden z nich, wystarczy przesłać na adres e-mail: konkursy@integracja.org:

  1. Daj się ponieść zabawie! Wyślij nam swoje zdjęcie podczas przygotowania ulubionej potrawy. Mogą to być zdjęcia selfie lub zrobione przez osobę trzecią. Jeśli jednak nie chcesz, by było widać Twoją twarz – pokaż na zdjęciu coś innego, kreatywnego.
  2. Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.

Konkurs trwa od momentu ogłoszenia na portalu do 23 marca 2017 r. włącznie. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone książką „Gotujemy!”.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu. Zwycięzcy (i tylko oni) zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Więcej w regulaminie konkursu.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

Prawy panel

Sonda

Czy w Twojej miejscowości jest obiekt zasługujący na wyróżnienie w konkursie Lider Dostępności?

Biuletyn

Wspierają nas