Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Głodny sportowych emocji? Wygraj album z Igrzysk w Rio!

19.01.2017
Autor: Angela Greniuk
okładka albumu Letnich Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro 2016

Jeśli sport osób z niepełnosprawnością jest Ci bliski – nie mogłeś trafić lepiej! Weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z czterech albumów zdjęciowych z Letnich Igrzysk Paraolimpijskich 2016, wydanych w limitowanym nakładzie zaledwie 1500 egzemplarzy. Na zwycięzców dodatkowo czeka niespodzianka od redakcji.

39 medali, w tym 9 złotych, 18 srebrnych i 12 brązowych – to wynik sportowy naszych paraolimpijczyków z Letnich Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro, które odbyły się w dn. 7-18 września 2016 r. Album Roberta Szaja zawiera wysokiej jakości fotograficzne wspomnienia najważniejszych wydarzeń polskich sportowców na igrzyskach w Rio oraz opisy dyscyplin, w których polscy reprezentanci brali udział. To niepowtarzalna okazja, by mieć album na swojej półce.

Konkurs! Wygraj album z Igrzysk Paraolimpijskich

Portal Niepelnosprawni.pl ma dla Czytelników cztery egzemplarze albumu z Letnich Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro, ufundowane przez Roberta Szaja. By wygrać jeden z nich, wystarczy przesłać na adres e-mail: konkursy@integracja.org:

  1. Jaki sport paraolimpijski najbardziej Ci imponuje i dlaczego?
  2. Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.

Konkurs trwa od momentu ogłoszenia na portalu do 2 lutego 2017 r. włącznie. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone albumem z Rio oraz... dołączoną do publikacji niespodzianką.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu. Zwycięzcy (i tylko oni) zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Więcej w regulaminie konkursu.


Zwycięzcami konkursu są: Maciej K., Ostrowiec Świętokrzyski; Marcin S., Białystok; Maria A., Sokołów Podlaski; Emilia M., Lidzbark Warmiński. Dodatkowo nagrody pocieszenia otrzymują: Kamil P., Wieliczka i Agnieszka P., Giżycko.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy w Twojej miejscowości jest obiekt zasługujący na wyróżnienie w konkursie Lider Dostępności?

Biuletyn

Wspierają nas