Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Architektura dla wszystkich

28.05.2009

Międzynarodowi specjaliści ds. projektowania uniwersalnego w Warszawie. Konferencja architektoniczna

W dniach 22-23 czerwca 2009 r. w Bibliotece Uniwersyteckiej przy ul. Dobrej 56/66 odbędzie się międzynarodowa konferencja architektoniczna Architektura dla wszystkich – przyjazne przestrzenie Europy, której prelegentami są znani architekci z Aten, Barcelony, Dublina, Londynu, Paryża i Sztokholmu.

Dzień pierwszy I konferencji zostanie poświecony na prezentacje dostępnych przestrzeni publicznych w wybranych stolicach europejskich oraz międzynarodowych standardów
projektowania uniwersalnego. W drugim dniu odbędzie się panel dyskusyjny pt. Możliwości wykorzystania standardów europejskich w projektowaniu przestrzeni publicznych w Warszawie. W panelu uczestniczyć będą przedstawiciele władz miasta oraz osoby związane z architekturą i projektowaniem.

Konferencja przeznaczona jest dla architektów, projektantów, urbanistów, konserwatorów zabytków, studentów architektury, a także inspektorów nadzoru budowlanego, urzędników z wydziałów architektury i projektowania przestrzennego. 

Akcja organizowana jest przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji pod patronatem merytorycznym Międzynarodowej Unii Architektów, Ministerstwa Infrastruktury oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich. Patronat honorowy objął Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych oraz Prezydent m.st. Warszawy. Patronem konferncji są również Ambasada Wielkiej Brytanii, Ambasada Irlandii oraz Ambasady Hiszpanii.

Udział jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja trwa do 18 czerwca 2009 r.

Szczegóły: tel. 0 22 536 01 14, 0 22 536 01 17, e-mail: konferencja@integracja.org

Rejestracja na konferencję!

 

Przeczytaj relację z konferencji.

Więcej informacji udziela:

Ilona Piątek
koordynator konferncji
tel.: 022 536 01 17
e-mail: ilona.piatek@integracja.org

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czas pracy osoby z niepełnosprawnością nie może przekraczać 8 godzin na dobę, a przy stopniu znacznym lub umiarkowanym – 7 godzin. Czy słusznie nie stosuje się tych zasad m.in. do osób zatrudnionych w ochronie?

Biuletyn

Wspierają nas