Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

„Taki trochę chory” – wygraj książkę z autografami autorów

05.01.2017
Autor: Mateusz Różański
okładka książki Taki trochę chory

Zdiagnozowano u niego nieuleczalną chorobę, która za jakiś czas posadzi go na wózek. Nie może wykonywać wyuczonego zawodu i odpada nawet praca w McDonaldzie. A do tego żona zostawiła go dla trenera psów. Pozostaje albo się załamać, albo śmiać się. Właśnie taką drogę obrał autor książki „Taki trochę chory”, Jacek Noch. Książka jest do wygrania w naszym konkursie!

Życie Jacka wywróciło się do góry nogami, gdy zdiagnozowano u niego stwardnienie rozsiane. Mężczyzna musiał stanąć przed koniecznością znalezienia swojego miejsca w świecie, który, jak mu się wtedy wydawało, stał się dla niego bardzo wrogim miejscem. Za sprawą swojej przyjaciółki i współautorki książki, Karoliny Piorkowskiej, Jacek postanowił przekuć swoją trudną sytuację w żart i w ten sposób bawić ludzi.

Jeden udany występ podczas wieczoru stand-upowego otworzył przed nim świat, który do tej pory był mu całkowicie nieznany. Skromny chłopak z Sosnowca zaczął występować przed szeroką publicznością, a nawet został kilkukrotnie zaproszony do telewizji, gdzie pojawił się m.in. w programie Kuby Wojewódzkiego. To wszystko dzięki temu, że nauczył się żartować ze swojej choroby i niepełnosprawności.

Książka „Taki trochę chory” to prawdziwa pigułka optymizmu, która pozwala uwierzyć, że w nawet najtrudniejszych sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest uśmiech i dystans.

Konkurs! Wygraj książkę pt. „Taki trochę chory”

Portal Niepelnosprawni.pl ma dla Czytelników dwa egzemplarze książki Jacka Nocha pt. „Taki trochę chory”, ufundowane przez Wydawnictwo Czerwone i Czarne Sp. z o.o. S.K.A. By wygrać jeden z nich, wystarczy przesłać na adres e-mail: konkursy@integracja.org:

  1. Krótką odpowiedź na pytanie: Czy i jak można śmiać się z własnej niepełnosprawności?
  2. Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.

Konkurs trwa od momentu ogłoszenia na portalu do 19 stycznia 2017 r. włącznie. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone książkami pt. „Taki trochę chory”.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu. Zwycięzcy (i tylko oni) zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Więcej w regulaminie konkursu.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy w Twojej miejscowości jest obiekt zasługujący na wyróżnienie w konkursie Lider Dostępności?

Biuletyn

Wspierają nas