Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Konkurs! Wygraj książkę „Czekoladowe Rendez-Vous”

22.12.2016
Autor: Redakcja
okładka książki Czekoladowe Rendez-Vous - pudełko czekoladek w kształcie serca

„Czekoladowe Rendez-Vous” to opowieść dla tych, którzy zwątpili, że w życiu istnieją happy endy, bale i zgubione pantofelki. Historię o „przypadkowej” miłości możesz wygrać w naszym konkursie!

Czasami miłość przychodzi nieoczekiwanie, w momencie gdy sie jej najmniej spodziewamy. Majka i Robert są tego doskonałym przykładem. Ich przypadkowe spotkanie udowodniło, że historia lubi się powtarzać. A wszystko wzięło swój początek od przelotnego kontaktu wzrokowego na Targach Czekolady...

„Czekoladowe Rendez-Vous” to debiut Ewy Sosnowskiej, która jest osobą z niepełnosprawnością. Książka jest sprzedawana za pośrednictwem Internetu, ale autorka zrobiła wyjątek i przekazała dla Czytelników portalu Niepelnosprawni.pl i magazynu „Integracja” cztery egzemplarze swojej powieści wraz z dedykacją. To jedyna taka okazja, by wygrać jedną z dwóch książek w naszym konkursie!

Dodatkowo redakcja portalu Niepelnosprawni.pl przygotowała drobny prezent dla zwycięzców konkursu – kartkę świąteczną podpisaną przez aktora i twórcę Teatru Kamienica Emiliana Kamińskiego oraz popularnego dziennikarza sportowego Przemysława Babiarza.


Konkurs! Wygraj książkę pt. „Czekoladowe Rendez-Vous”

Portal Niepelnosprawni.pl ma dla Czytelników dwa egzemplarze książki Ewy Sosnowskiej pt. „Czekoladowe Rendez-Vous”, ufundowane przez autorkę. By wygrać jeden z nich, wystarczy przesłać na adres e-mail: konkursy@integracja.org:

 1. Krótko opisz historię poznania swojej pierwszej miłości lub „tej jedynej” osoby.
 2. Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.

Konkurs trwa od momentu ogłoszenia na portalu do 29 grudnia 2016 r. włącznie. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone książkami pt. „Czekoladowe Rendez-Vous”.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu. Zwycięzcy (i tylko oni) zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Więcej w regulaminie konkursu.


Wyniki konkursu

Zwycięzcami konkursu są: Joanna W. z Gliwic oraz Tadeusz W. z Krakowa. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

 • :)
  Joanna
  15.01.2017, 16:41
  Ale miła niespodzianka! Bardzo się cieszę i czekam z niecierpliwością na książkę
  odpowiedz na komentarz
 • Szanowne Panie,
  Redakcja
  27.12.2016, 23:09
  Osobą z niepełnosprawnością jest oczywiście autorka. Pierwotny błąd w zdaniu został poprawiony już parę dni temu. Przepraszamy za tę nieścisłość i dziękujemy za czujność! Zapraszamy też Panie do udziału w konkursie, skoro już wszystko jest jasne. Z poważaniem,
  odpowiedz na komentarz
 • Kto jest niepełnosprawny?
  Dociekliwa
  27.12.2016, 22:10
  Niepełnosprawna jest autorka czy któryś z bohaterów książki? Widzę, że to pytanie już padło w komentarzu sprzed kilku dni. Skoro to forum jest moderowane, oczekuję, że ktoś z redakcji na nie odpowie jeszcze przed zakończeniem konkursu.
  odpowiedz na komentarz
 • Nie rozumiem
  Hania
  23.12.2016, 13:14
  Cytat: "„Czekoladowe Rendez-Vous” to debiut Ewy Sosnowskiej, która jest z niepełnosprawnością". Autorka jest niepełnosprawna, czy w książce jest wątek niepełnosprawności?
  odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Sonda

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich? (kolejność alfabetyczna)

Biuletyn

Wspierają nas