Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Wypełnij ankietę i... „Uwolnij swoją moc”!

20.12.2016
Autor: Redakcja
Logo z napisem Uwolnij swoją moc(z)

Trwa kampania „Uwolnij swoją moc”, prowadzona przez Fundację Integracja. Aby wesprzeć osoby dotknięte neurogenną dysfunkcją pęcherza moczowego, Integracja stworzyła Kompendium wiedzy o cewnikowaniu: www.niepelnosprawni.pl/cewnikowanie. Tym razem chcielibyśmy poznać Twoją opinię na temat stosowania cewników hydrofilowych. Wszystko po to, aby poprawić jakość życia osób z niepełnosprawnością, cierpiących z powodu przewlekłego zalegania moczu.

Zapraszamy do wypełnienia naszej krótkiej ankiety! Odpowiedzi są całkowicie anonimowe, a jej wypełnienie zajmie dosłownie pięć minut!

Kliknij i wypełnij ankietę „Uwolnij swoją moc”.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

 • wsparcie osób dotkniętych neurogenną dysfunkcją pęcherza moczowego
  Wojewoda Małgorzata
  28.12.2016, 19:24
  takie cewniki jednorazowe powinny być darmowe dla tak chorych osób ,żeby było łatwiej im w życiu ,zeby innych chorób nie nabawili sie !!!
  odpowiedz na komentarz
 • Nie dla nas ta ankieta ,choć problem dotyczy
  Matka ON
  27.12.2016, 11:52
  Mój syn sam nie odpowie ,więc mogę tylko napisać od siebie .Nie poradziłam sobie z cewnikowaniem syna :'( co skutkowało założeniem foleja .Cewnik foleja uczulał ,wywoływał stany zapalne i bakterie .Skończyło się na założeniu cystofiksu nadłonowo .Problem jest choć mniejszy .Niestety cystofiks jak i jego wymiana nie jest refundowana .
  odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Sonda

Czy popierasz zakaz aborcji, gdy zachodzi duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu?

Biuletyn

Wspierają nas