Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Tego jeszcze nie było! Trzy konkursy na portalu Niepelnosprawni.pl

13.10.2016
Autor: Redakcja
informacja o trzech konkursach na portalu Niepelnosprawni.pl

To jedyna taka okazja. Weź udział w naszych konkursach i wygraj pakiet edukacyjny PWN „Pewny start” dla swojego dziecka lub jeden z egzemplarzy książek pt. „Serce pasowało” czy „Zespół Downa… trudniejsze życie, piękniejszy świat”.

Edukacja dla dzieci

Jeszcze tylko do 15 października można zdobyć jeden z pakietów edukacyjnych „PEWNY START”, Wydawnictwa Szkolnego PWN. Wystarczy krótko skomentować tematykę dobrych praktyk, w artykule na portalu Niepelnosprawni.pl, a swoją wypowiedź przesłać na adres:redakcja@integracja.org.

Dwie wartościowe książki

Bogowie medycyny

Mówi się o nich czasem, że są jak bogowie. Inni nazywają ich sępami bądź kanibalami. Ich sukcesy trafiają na pierwsze strony gazet, a oni sami stają się gwiazdami mediów. Transplantolodzy, najwięksi ryzykanci medycyny. To właśnie oni są bohaterami, wydanego przez wydawnictwo Czarne, reportażu Anny Matei pt. „Serce pasowało”.

Aby wygrać jeden z dwóch egzemplarzy książki pt. „Serce pasowało”, należy przesłać do 20 października włącznie na adres e-mail: konkursy@integracja.org:

  1. Krótką odpowiedź na pytanie: Jak wiele może zaryzykować człowiek, by ratować życie i zdrowie siebie lub innego człowieka?
  2. Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.

Więcej informacji na stronie konkursu.

Trudniej, ale jednocześnie piękniej!

Wychowywanie dziecka to prawdziwe wyznanie, ale jeśli okazuje się, że dziecko rodzi się z zespołem Downa cały świat wywraca się do góry nogami. Na barkach rodziców spoczywa ciężar otoczenia potomka specjalistyczną opieką, ale z czasem w atmosferze zrozumienia i akceptacji wszystko można poukładać... m.in. o tym mówi książka matki dziecka z zespołem Downa Mai Chmiel pt. „Zespół Downa... trudniejsze życie, piękniejszy świat”, którą możesz wygrać w naszym konkursie!

Do 27 października na adres e-mail: konkursy@integracja.org wystarczy przesłać:

  1. Krótką odpowiedź na pytanie: Jak myślisz, co jest najtrudniejsze i najpiękniejsze w byciu rodzicem?
  2. Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.

Więcej informacji o konkursie na jego stronie.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Co myślisz o znoszeniu kolejnych obostrzeń związanych z pandemią COVID-19?

Biuletyn

Wspierają nas