Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Wygraj książkę Nicka Vujicica o „Miłości bez granic”

23.09.2016
Autor: Mateusz Różański
Nick i Kanae Vujicic

Nick Vujicic to człowiek legenda. Swoimi dokonaniami i sukcesami mógłby obdzielić co najmniej kilkanaście osób. Jest aktorem, kaznodzieją, pisarzem, a przede wszystkim najbardziej znanym na świecie mówcą motywacyjnym. Jednak, co zawsze podkreśla – najważniejsza dla niego jest ukochana żona i dwóch synów. O tym, jak odnalazł ten najcenniejszy w życiu skarb, pisze swojej książce „Miłość bez granic”, której współautorką jest jego żona Kanae.

W swoich wcześniejszych książkach Nick Vujicic wielokrotnie opowiadał o tym, jak trudne były dla niego relacje z płcią przeciwną. Nawet, gdy udało mu się przezwyciężyć kompleksy i zahamowania związane ze swoją niepełnosprawnością, to wątpił, czy uda mu się kiedykolwiek zbudować prawdziwy związek z kobietą. Nie pomogły mu w tym nawet pierwsze sukcesy, które odnosił jako mówca motywacyjny.

Po wielu zdecydowane nieudanych perypetiach miłosnych spotkał Kanae Miyaharę – amerykankę japońskiego pochodzenia i od razu zapałał do niej uczuciem, które, jak mu się wówczas wydawało, nie ma szansy na realizację, choćby dlatego, że Kanae była wtedy w związku z innym mężczyzną.

O tym, jak udało się Nickowi zdobyć serce ukochanej i jak wyglądało to z perspektywy Kanae opowiada wydana przez wydawnictwo Aetos „Miłość bez granic”. Warto przeczytać tą książkę, ponieważ jednym z jej przesłań jest to, że niekiedy o prawdziwą miłość trzeba zawalczyć. I niezależnie od tego, ile będzie nas kosztować ta walka – warto ją podjąć.

Konkurs: wygraj książkę „Miłość bez granic”

Portal Niepelnosprawni.pl ma dla Czytelników pięć egzemplarzy książki pt. „Miłość bez granic”, ufundowane przez Wydawnictwo Aetos. By wygrać jeden z nich, wystarczy przesłać na adres e-mail: konkursy@integracja.org:

  1. Krótką odpowiedź na pytanie: Jaką rolę w Twoim życiu odgrywa miłość?
  2. Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.

Konkurs trwa od momentu ogłoszenia na portalu do 7 października 2016 r. włącznie. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone książkami pt. „Miłość bez granic”.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu. Zwycięzcy (i tylko oni) zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Więcej w regulaminie konkursu.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Co sądzisz o proponowanych przez rząd zmianach w ustawie o Solidarnościowym Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych?

Biuletyn

Wspierają nas