Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Konkurs! Prezent dla dziecka od mamy

25.05.2016
Autor: Redakcja
Źródło: Integracja 2/2015
zabawa, która polega na dopasowaniu emocji na twarzy dziecka do konkretnych uczuć i emocji

Zabawa jest dla wszystkich dzieci najważniejszą czynnością. Tym bardziej cieszy rodziców, jeśli jest wartościowa. Zachęcamy mamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać zabawę edukacyjną dla swojego dziecka!

„Podczas jednej z wizyt lekarskich pani Katarzyna usłyszała, że córka tak niechętnie używa prawej strony ciała, że już skraca jego jedną stronę i prawie chodzi bokiem. Krótko potem podczas zajęć w placówce terapeutycznej zauważyła, jak córka bawi się zabawką manipulacyjną – na matrycę wkłada obrazek i przypina wielkie plastikowe przyciski, żeby wypełnić obrazek. Pracowały jej obie ręce. Była to zabawka firmy Nathan. Pani Katarzyna postanowiła zdobyć tę zabawkę dla córki.

W Polsce nie były wówczas dostępne, a francuski producent odmówił jej sprzedaży detalicznej.

zabawka, w której dziecko ma położony na kolorowe przedmioty konkretne kolorowe guziki do

– O swoje dziecko zawsze walczyłam jak lew – zaznacza – poprosiłam swoją francuską znajomą, by pomogła mi nawiązać współpracę z producentem zabawek Nathan – opowiada zdeterminowana matka.

Zgodzili się na dystrybucję.”

To fragment historii Katarzyny Jońca-Oleńko o jej córce pt. „Siła i mądrość”, który w całości można przeczytać na portalu Niepelnosprawni.pl.

Zabawki Nathan są dla dzieci z dysfunkcjami, projektowane przez pedagogów, terapeutów i logopedów we współpracy z dziećmi. Nathan ma w ofercie zabawki sensoryczne, manipulacyjne, muzyczne, do odgrywania ról, a także do wyposażenia. Doskonałe są dla każdego dziecka.

Więcej informacji na stronie akademianathan.pl.


Konkurs: wygraj zabawę edukacyjną!

trzy zabawy edukacyjne

Portal Niepelnosprawni.pl ma dla Czytelników trzy zabawy edukacyjne, ufundowane przez panią Katarzynę Jońcę-Oleńko, polskiego dystrybutora firmy Nathan. By wygrać jeden z nich, wystarczy przesłać na adres e-mail: konkursy@integracja.org.

 1. Krótką opowieść o ulubionych zabawach ze swoim dzieckiem.
 2. Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.

Konkurs trwa od momentu ogłoszenia na portalu do 30 czerwca 2016 r. włącznie. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone trzema zabawami edukacyjnymi.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu. Zwycięzcy (i tylko oni) zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

 • Interesujący konkurs
  Agusia
  11.06.2016, 21:05
  Bardzo ciekawy i zachęcający konkurs.
  odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Wspierają nas