Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Tomasz Maruszewski zastępcą prezesa Zarządu PFRON

23.02.2016
Autor: Redakcja, fot. MRPiPS – na zdj. od lewej: Krzysztof Michałkiewicz, Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych, Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej, oraz Tomasz Maruszewski, nowy zastępca prezesa Zarządu PFRON ds. finansowych
Źródło: pfron.org.pl
Minister Elżbieta Rafalska wręcza nominację Tomaszowi Maruszewskiemu. Obok stoi Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych

22 lutego 2016 r. minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska powołała Tomasza Maruszewskiego na stanowisko zastępcy prezesa Zarządu PFRON ds. finansowych.

Tomasz Maruszewski jest absolwentem administracji na Uniwersytecie im. Marii Curie-Skłodowskiej (UMCS) w Lublinie – czytamy na stronie PFRON. Ukończył podyplomowe studia w zakresie zarządzania administracją skarbową na UMCS oraz studia doktoranckie w zakresie zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim.

Jest wieloletnim pracownikiem administracji skarbowej, m.in. w latach 2000-2002 i 2006-2015 był dyrektorem Urzędu Kontroli Skarbowej w Lublinie. Od 2002 r. mianowany urzędnik służby cywilnej. Od 2014 r. dyplomowany doradca podatkowy.

Tomasz Maruszewski jest żonaty, ma troje dzieci i trzyletnią wnuczkę.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy Kościół Katolicki jest otwarty na potrzeby osób z niepełnosprawnością?

Biuletyn

Wspierają nas