Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Konkurs! Wygraj album „Droga do Rio”

18.02.2016
Autor: Redakcja
okładka albumu Droga do Rio, gdzie przedstawiona jest jedna z zawodniczek skaczących w dal

Do XV Letnich Igrzysk Paraolimpijskich w słonecznym Rio de Janeiro pozostało tylko siedem miesięcy. To, jak polscy reprezentanci szykują się do światowej walki i rywalizacji, udokumentował Robert Szaj, wydając unikatowy album „Droga do Rio”, który możesz wygrać w naszym konkursie!

Portal www.niepelnosprawni.pl ma dla Czytelników cztery albumy „Droga do Rio”, ufundowane przez autora Roberta Szaja. By wygrać jeden z nich, wystarczy przesłać na adres e-mail: konkursy@integracja.org:

 1. Krótką odpowiedź na pytanie: Którym paraolimpijczykom najbardziej kibicujesz i dlaczego?
 2. Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.

Konkurs trwa od momentu ogłoszenia na portalu do 25 lutego 2016 r. włącznie. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone albumami.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu. Zwycięzcy (i tylko oni) zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Więcej w regulaminie konkursu.


Zwycięzcami powyższego konkursu zostali: Agnieszka P. z Wiązowa; Sylwia K. z Zarzecza; Marcin S. z Białegostoku; Marzena B. z Przeczyc i Erwin B. z Sieradza.

Serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

 • Para-ujeżdżanie
  Elżbieta Duda
  21.02.2016, 11:18
  Kibicuję Karolinie Karwowskiej w para-ujeżdżaniu. Uważam, że jest to sport z klasą, a ona jest właśnie kobietą z klasą. Trzyma świetną postawę, jest pracowita. Trzymam za Ciebie kciuki Karolina i życzę samych sukcesów.
  odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Sonda

Jak oceniasz wynik wyborów?

Biuletyn

Wspierają nas