Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Pełnosprawni w seksie. Wygraj książkę!

21.01.2016
Autor: Redakcja
okładka książki: napis różowy Pełnosprawni! Uniwersalny przewodnik po seksie

„Pełnosprawni! Uniwersalny przewodnik po seksie dla tych, którzy żyją z niepełnosprawnością, chronicznym bólem i chorobą” – to książka dla osób z niepełnosprawnością ruchu, która odpowiada na pytania zadawane w milczeniu.

Poradnik przedstawia tematykę seksualności od strony praktycznej. Osoby z różnymi rodzajami niepełnosprawności ruchowej, m.in.: bólu pleców, urazu rdzenia kęgowego, stwardnienia  rozsianego, mukowiscydozy, porażenia mózgowego mogą dowiedzieć się o technikach seksualnych odpowiadającym ich niepełnosprawności, odpowiedniemu poszukiwaniu partnerów seksualnych czy jak komunikować o swojej niepełnosprawności i potrzebach.

„Czy można używać prezerwatywy z cewnikiem? Jak uprawiać seks na wózku inwalidzkim? Ten szczegółowy poradnik udziela odpowiedzi na pytania, jakie osobom w pełni sprawnym nigdy nie przyszłyby do głowy... Ogólne przesłanie przewodnika brzmi: nie ma jednego właściwego sposobu uprawiania miłości. Sami musicie odkryć czym jest dla was seks i zdać sobie sprawę z wielości i różnorodności doświadczeń seksualnych” recenzuje poradnik Library Journal.

Konkurs: wygraj książkę „Pełnosprawni! Uniwersalny przewodnik po seksie”

Portal www.niepelnosprawni.pl ma dla Czytelników dwie książki „Pełnosprawni! Uniwersalny przewodnik po seksie dla tych, którzy żyją z niepełnosprawnością, chronicznym bólem i chorobą”, ufundowane przez Wydawnictwo Czarna Owca. By wygrać jeden z nich, wystarczy przesłać na adres e-mail: konkursy@integracja.org.

  1. Dokończ krótko zdanie: Moje życie seksualne to...
  2. Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.

Konkurs trwa od momentu ogłoszenia na portalu do 28 stycznia 2016 r. włącznie. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone dwiema książkami.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu. Zwycięzcy (i tylko oni) zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Więcej w regulaminie konkursu.


Zachęcamy do zapoznania się z pokrewnym tekstem pt. „Rehabilitacja seksem”.


Zwycięzcami powyższego konkursu zostały: pani Judyta S. z Torunia i pani Maria N.

Serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy w Twojej miejscowości jest obiekt zasługujący na wyróżnienie w konkursie Lider Dostępności?

Biuletyn

Wspierają nas