Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Wygraj książkę „Akademia orłów”!

15.12.2015
Autor: Stowarzyszenie Sursum Corda
okładka książki "Akademia orłów", składająca się z kolorowych 17. zdjęć osób, przedstawionych w publikacji

Chcesz poczuć, że masz skrzydła i wiatr pod skrzydłami, który niesie tam, gdzie spełniają się marzenia? Jeśli tak – ta książka jest dla Ciebie. Myślisz, że życie prowadzi Cię hiobową ścieżką? Sięgnij po nią – poznasz historie, które działają przeciwbólowo. Jeśli udało Ci się złapać szczęście za uszy – czytaj. Gdy skończysz – lepiej docenisz to, co masz.

Jarek, Renata, Monika, Iwona, Magda i Artur – Stonej byli kiedyś silni, zdrowi, sprawni. Każdy z nich przeżył wypadek, który mógł zakończyć historię ich życia, a zamiast tego stał się nowym początkiem. Dziś o takich, jak oni mówi się „niepełnosprawni”, choć gdy ich poznasz, pewnie uśmiechniesz się do myśli, że to określenie do nich nie pasuje, bo mają w sobie więcej moc y niż przed wypadkiem, więcej niż niejeden zdrowy człowiek.

Artur – Rogalik i śliczna Angelika walczą z nieuleczalną, postępującą chorobą, a mimo to szczęście patrzy im z oczu. Niepełnosprawni? Teoretycznie, bo kalectwo tkwi w myślach, nie w ograniczeniach ciała. Jan i jego synowie, których także poznasz z kart tej książki, dobrze wiedzą, że ksiądz Jan Twardowski miał rację, pisząc: „spadają z obłoków małe, wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia”. A Ty wiesz?

Więcej na temat książki „Akademia orłów” można przeczytać w artykule „Jedenaste przykazanie”.

Konkurs: wygraj książkę „Akademia orłów”!

Portal www.niepelnosprawni.pl ma dla Czytelników cztery egzemplarze książki z audiobookami pt. „Akademia orłów. Prawdziwe historie, które Cię uskrzydlą” wydanej przez Stowarzyszenie Sursum Corda. By wygrać jedną z nich, wystarczy przesłać na adres e-mail: konkursy@integracja.org

  1. Opisz krótko, jak w Twoim życiu sprawdziły się słowa ks. Jana Twardowskiego „spadają z obłoków małe, wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia”.
  2. Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.

Konkurs trwa od momentu ogłoszenia na portalu do 22 grudnia 2015 r. włącznie. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone książką i audiobookiem „Akademia orłów. Prawdziwe historie, które Cię uskrzydlą”.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu. Zwycięzcy (i tylko oni) zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Więcej w regulaminie konkursu.


Zwycięzcami powyższego konkursu zostali: Anna S. z Mszczonowa, Monika C. z Raciąża i Łukasz G. ze Zgorzelca.

Serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Co myślisz o znoszeniu kolejnych obostrzeń związanych z pandemią COVID-19?

Biuletyn

Wspierają nas