Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Oglądaj na żywo wielki finał 13. edycji konkursu „Człowiek bez barier”!

02.12.2015
Autor: Redakcja, fot. P. Stanisławski
Monika Kuszyńska podczas występu

3 grudnia 2015 r., w Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami, odbędzie się wielki finał 13. konkursu „Człowiek bez barier”, organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej Gali w Zamku Królewskim w Warszawie. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy, która zaszczyci Integrację i Laureatów swoją obecnością oraz wręczy główną nagrodę. Transmisja na żywo na naszym portalu od godz. 12:30.

„Człowiek bez barier” to konkurs promujący osoby z niepełnosprawnością, których zaangażowanie i aktywna postawa społeczna są dla innych przykładem i źródłem motywacji w życiu codziennym. Od lat Kapituła konkursu „Człowiek bez barier”, pod przewodnictwem prof. Antoniny Ostrowskiej (PAN) i Piotra Pawłowskiego, prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji, wybiera spośród 15 półfinalistów pięcioro finalistów i spomiędzy nich Człowieka bez barier. Czworo pozostałych otrzymuje równorzędne wyróżnienia. Wszyscy laureaci uhonorowani zostaną statuetkami i nagrodami pieniężnymi.

Statuetki Człowiek bez barier w formie skrzydeł na wysokich postumentach

Monika Kuszyńska z nagrodą specjalną

W tym roku zostanie również wręczona nagroda specjalna polskiej piosenkarce i autorce tekstów Monice Kuszyńskiej, która w niezłomny sposób pokonuje bariery i promuje postawę walki z przeciwnościami losu w życiu osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Monika Kuszyńska uświetni uroczystość swoim występem.

Wręczona zostanie również Nagroda Publiczności, której zwycięzcę wyłoniło głosowanie na naszym portalu. Uroczystość poprowadzi znana dziennikarka telewizyjna Paulina Chylewska.

Oglądaj transmisję na naszym portalu!

Gala transmitowana będzie na żywo na naszym portalu 3 grudnia 2015 r. od godz. 12:30. Zapraszamy do oglądania!

Więcej o konkursie „Człowiek bez barier” oraz laureatach i wyróżnionych w poprzednich edycjach – w specjalnej zakładce na naszym portalu.


 

Patronat honorowy

Małżonka Prezydenta RP Pani Agata Kornhauser-Duda

Partner instytucjonalny

Partner: PFRON - przejdź do serwisu partnera

Partner główny

Partner: Poczta Polska - przejdź do serwisu partneraPartner: Fundacja PZU - przejdź do serwisu partneraPartner: Fundacja Orange - przejdź do serwisu partnera

Partnerzy

Partner: Fundacja Lotto Milion Marzeń - przejdź do serwisu partneraPartner: Coloplast - przejdź do serwisu partneraPartner: Polpharma - przejdź do serwisu partnera

Patronat medialny

Patron: TVP2 - przejdź do serwisu patronaPatron: Jedynka Polskie Radio - przejdź do serwisu patronaPatron: ngo.pl - przejdź do serwisu patronaPatron: www.niepelnosprawni.pl - przejdź do serwisu patrona

Organizator

Organizator: Integracja - przejdź do serwisu organizatora

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Wspierają nas