Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Konkurs! Wygraj książkę Moniki Kuszyńskiej

24.11.2015
Autor: Redakcja
okładka książki Drugie życie, przedstawiająca uśmiechniętą Monikę Kuszyńską na wózku

Książka „Drugie życie” Moniki Kuszyńskiej i Katarzyny Przybyszewskiej opowiada o sukcesach wokalistki, momencie balansowania na krawędzi śmierci i „drugim” życiu, w którym Monika Kuszyńska odnalazła sens swojego życia.

Monikę Kuszyńską nie trzeba przedstawiać. To popularna wokalistka zespołu Varius Manx, która 26 maja 2006 roku uległa wypadkowi. Mimo ciężkim doświadczeniom i nauce życia od nowa, tym razem na wózku inwalidzkim, Monika zdecydowała się wrócić na polską scenę muzyczną. Znalazła też misję dla siebie, drogę spełnienia i jest szczęśliwa.

"Monika odważnie, szczerze do bólu, a zarazem z wielką klasą opowiada nam, jak to wszystko było. Bez oskarżania, bez żalu, bez wołania o litość. Jej historia zachwyca i zawstydza zarazem." pisze Agata Młynarska.

Jeśli chcesz przeczytać historię Moniki Kuszyńskiej, napisaną z Katarzyną Przybyszewską, redaktorką naczelną "Vivy", weź udział w konkursie.

Wygraj książkę "Drugie życie"

Portal Niepelnosprawni.pl ma dla Czytelników dwa egzemplarze książki Moniki Kuszyńskiej i Katarzyny Przybyszewskiej "Drugie życie", ufundowane przez wydawnictwo Edipresse Polska S.A. By wygrać jeden z nich, wystarczy przesłać na adres e-mail: konkursy@integracja.org:

  1. Opisz krótko sytuację, która zmieniła całe Twoje życie na lepsze.
  2. Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.

Konkurs trwa od momentu ogłoszenia na portalu do 1 grudnia 2015 r. włącznie. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone książkę "Drugie życie".

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu. Zwycięzcy (i tylko oni) zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Więcej w regulaminie konkursu.


Zwycięzcami powyższego konkursu zostały: pani Joanna S. ze Zgorzelca i pani Julia S. z Mrągowa.

Serdecznie gratulujemy!

 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy w Twojej miejscowości jest obiekt zasługujący na wyróżnienie w konkursie Lider Dostępności?

Biuletyn

Wspierają nas